Корм для собак клас: Супер преміум

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Відгуки
Nature's Protection Extra Salmon
Яна
Собака у нас склонна к аллергии.До этого ели Lamb Adalt,решили попробовать Extra Salmon,ест и пока все хорошо)))
Nature's Protection Adult Lamb
Шадура Анна
Приобретаю данный корм для одной из моих чихуа, стандартного кобель. Хоть гранулы и предназначены для собак больших пород чем чихуа, но корм едим с удовольствием, как печеньки грызем, не вредничаем, жкх, зубы, шерсть в норме. Оформление заказа и доставка быстрые, операторы вежливые и внимательные. Мы довольны!

Як вибрати корм для собак супер премиум класса

Повноцінний раціон значним чином впливає на активність, настрій і здоров'я домашніх собак, тому фахівці рекомендують власникам вихованців ретельно стежити за їх харчуванням і включати тільки якісні і збалансовані корми. Варто пам'ятати, що готовий корм для собак супер премиум класу в повній мірі відповідає потребам вихованців і вже складається з необхідних для повноцінного росту і розвитку тварин інгредієнтів. Крім цього, лінійка супер преміум кормів розробляється професіоналами в області ветеринарії з урахуванням віку, породи та навіть статі собак. Це гарантує відмінну якість і смакові властивості раціонів, купити які можна в зручний час на сайті Kormax.

Де купити корм супер преміум класу для собак?

В інтернет-зоомагазині Kormax споживачі можуть купити корм супер преміум класу для собак від відомих брендів. І зокрема в асортименті представлені раціони Nature`s Protection для вихованців:

  • - з моменту відлучення (від 4 і до 12 тижнів);
  • - дрібних порід;
  • - в будь-якому віці у вазі від 1 і до 10 кг;
  • - зростаючих собак;
  • - спеціалізована лінійка кормів і т.д.

Вся продукція сертифікована і характеризується бездоганною якістю і доступною ціною тільки в зоомагазині Kormax.