Корм для собак: Nature's Protection Superior Care

Відгуки
Nature's Protection Extra Salmon
Яна
Собака у нас склонна к аллергии.До этого ели Lamb Adalt,решили попробовать Extra Salmon,ест и пока все хорошо)))
Nature's Protection Adult Lamb
Шадура Анна
Приобретаю данный корм для одной из моих чихуа, стандартного кобель. Хоть гранулы и предназначены для собак больших пород чем чихуа, но корм едим с удовольствием, как печеньки грызем, не вредничаем, жкх, зубы, шерсть в норме. Оформление заказа и доставка быстрые, операторы вежливые и внимательные. Мы довольны!

СУХИЙ КОРМ NATURE'S PROTECTION SUPERIOR CARE преміум класу для собак

Корм для собак NATURE'S PROTECTION SUPERIOR CARE є новинкою в харчуванні для домашніх вихованців, адже бренд входить в топ-рейтинг лідируючих компаній по виробництву зоопітанія в більш ніж 50 країнах світу. Компанія NATURE'S PROTECTION постійно вдосконалює свої технології, використовуючи тільки інноваційні розробки та продукти преміум якості. І кожен собачий корм NATURE'S PROTECTION SUPERIOR CARE - це вагомий внесок в довгу і активне життя домашнього вихованця, який дозволить позбавити його від можливих проблем зі здоров'ям, зростанням і повноцінним розвитком.

Збалансований корм для собак NATURE'S PROTECTION SUPERIOR CARE

Сухий корм NATURE'S PROTECTION SUPERIOR CARE для собак є збалансований і повнораціонний продукт, збагачений унікальними за складом інгредієнтами, необхідними для повноцінного розвитку домашніх тварин. У складі сухих кормів бренду є тільки натуральні компоненти, а також комплекс вітамінів і мінералів, які життєво важливі для міцного здоров'я і розвитку собак. Завдяки кормів компанії NATURE'S PROTECTION можна:

  • в рази поліпшити засвоєння корисних і поживних речовин організмом собаки;
  • зміцнити імунну систему вихованця;
  • вивести з організму чотириногого друга шкідливі речовини, токсини, аміак і важкі метали.


Купити корм бренду NATURE'S PROTECTION в один клік

В інтернет-зоомагазині Kormax власники домашніх собак можуть ознайомитися з широким асортиментом кормів відомого бренду. У каталозі магазина можна знайти сухий корм NATURE'S PROTECTION SUPERIOR CARE для собак і цуценят різних порід і ваги. Так, до замовлення доступний собачий корм NATURE'S PROTECTION SUPERIOR CARE для:

  • молодих вихованців від 2 до 10 місяців;
  • корм спеціально для собак білого кольору;
  • корм без зернових;
  • беззерновой корм з лососем і т.д.


Купити сухий корм в Києві

Підібрати собачий корм NATURE'S PROTECTION SUPERIOR CARE може кожен власник домашнього улюбленця, адже асортимент зоомагазину включає найбільш популярні товарні позиції відомого бренду. Найкраще зоопітаніе за демократичними цінами - далеко не весь список переваг, якими можуть скористатися покупці, так як Kormax співпрацює тільки з офіційними дилерами зоотоварів, тому гарантує безпеку і високу якість представленої на сайті продукції. А замовити харчування можна в один клік на сайті інтернет-магазину і при необхідності, як вигідно купити товар в Києві, так і оформити швидку доставку в будь-яке місто України.