Корм для собак з білою шерстю: Біла шерсть

Відгуки
Nature's Protection Extra Salmon
Яна
Собака у нас склонна к аллергии.До этого ели Lamb Adalt,решили попробовать Extra Salmon,ест и пока все хорошо)))
Nature's Protection Adult Lamb
Шадура Анна
Приобретаю данный корм для одной из моих чихуа, стандартного кобель. Хоть гранулы и предназначены для собак больших пород чем чихуа, но корм едим с удовольствием, как печеньки грызем, не вредничаем, жкх, зубы, шерсть в норме. Оформление заказа и доставка быстрые, операторы вежливые и внимательные. Мы довольны!

Фірмовий корм для білих собак: особливості вибору

У правильному харчуванні собак сухі корми займають особливе місце. З їх допомогою можна скласти грамотний раціон на весь день, в якому в збалансованій кількості будуть присутні всі необхідні і корисні для здоров'я речовини, а також вітамінні та мінеральні комплекси. Крім цього, власники домашніх тварин можуть підібрати спеціалізоване харчування, яке в точності буде враховувати вікові та індивідуальні особливості тієї чи іншої породи. Білосніжні породи собак - не виняток, адже такі чотириногі улюбленці потребують особливого підходу до харчування, яке допоможе підтримувати на належному рівні не тільки їх міцне здоров'я, а й красу білої шерсті.

Корм для собак з білою вовною різного віку

Неправильно підібраний корм для собак з білою шерстю може спричинити за собою масу проблем: порушення обміну речовин, поява жовтих плям під очима, а також ряд інших недуг, які створять неабиякий дискомфорт і в рази зменшать активність тварин. Уникнути подібних неприємностей можна за допомогою спеціально складеного раціону, в якому в обов'язковому порядку повинен бути присутнім корм для білих собак. Спеціалізований корм для собак з білою шерстю відрізняється унікальним складом, в якому:

  • присутні у великій кількості тільки натуральні інгредієнти, які сприяють збереженню білого забарвлення (м'ясо індички, ягняти, рис і т.д.);
  • включені до складу кукурудза, соя і пшениця;
  • є в збалансованій кількості вітамінно-мінеральні підгодівлі і добавки.

Купити корм для білої шерсті собак в один клік

На сайті інтернет-зоомагазину Kormax власники домашніх собак з білосніжною шерстю можуть з легкістю підібрати ідеальний за складом корм для своїх чотириногих друзів. У лінійці зоопітанія для собак представлені тільки фірмові корми люкс якості, в складі яких повністю виключені будь-які шкідливі і фарбувальні добавки, консерванти та інші інгредієнти, негативним чином впливають на окрас тварин. Крім цього, зоомагазин гарантує найвищу якість кормів і їх повну відповідність міжнародним нормам і стандартам.

Вигідно купити корм для білої шерсті собак

Зоомагазин Kormax ретельно стежить за новинками і найбільш затребуваними продуктами для собак, тому поповнює каталог унікальними кормами до складу яких входять тільки безпечні і органічні м'ясні інгредієнти. Також в лінійці харчування можна знайти корми з гіпоалергенним ефектом, які ідеально підійдуть усім тваринам страждають алергіями на крупи або тваринний білок. При цьому оформити замовлення можна за низькою ціною від виробника з швидкою доставкою по Києву і багатьом іншим містам України.