Сухий Корм для собак з чутливим травленням: Чутливе травлення

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Відгуки
Nature's Protection Extra Salmon
Яна
Собака у нас склонна к аллергии.До этого ели Lamb Adalt,решили попробовать Extra Salmon,ест и пока все хорошо)))
Nature's Protection Adult Lamb
Шадура Анна
Приобретаю данный корм для одной из моих чихуа, стандартного кобель. Хоть гранулы и предназначены для собак больших пород чем чихуа, но корм едим с удовольствием, как печеньки грызем, не вредничаем, жкх, зубы, шерсть в норме. Оформление заказа и доставка быстрые, операторы вежливые и внимательные. Мы довольны!

Корм для собак з чутливим травленням: особливості спеціалізованого харчування

Розпізнати така недуга, як чутливість травлення у собак досить просто. Основними ознаками захворювання зазвичай стають: частий метеоризм, періодична блювота або несформований стілець. Причому найчастіше, хвороба виникає при цілком стабільному харчуванні і в період відсутності будь-яких добавок або ласощів. При цьому кожен власник домашньої тварини повинен розуміти, що дане захворювання носить постійний характер і при неправильному підборі раціону, буде створювати дискомфорт собаці всю його подальше життя. Саме тому, фахівці рекомендують переглянути харчування і в обов'язковому порядку включити в раціон спеціалізований корм для собак з чутливим травленням.

Як правильно вибрати корм для собак з порушенням травлення?

Вихованці з проблемами травлення значно відрізняються в плані харчування від звичайних собак і для того, щоб чотириногі друзі залишалися бадьорими, активними, а також повними сил і енергії тваринами, їм просто необхідний правильний і разом з цим, смачний раціон. Тільки збалансований корм з вмістом в ньому всіх необхідних речовин, здатний підтримувати міцне здоров'я вихованців. До того ж грамотно складений раціон швидко і ефективно позбавить тварин від можливих проблем, пов'язаних з системою травлення.

Вигідно купити корм для собак з поганим травленням

Будь корм для собак з порушенням травлення характеризується:

  • наявністю легкозасвоюваного білка в складі харчування;
  • помірною кількістю клітковини;
  • змістом натуральних пребіотиків.

Купуючи спеціалізований корм для вихованця з дуже чутливим травленням, господар в першу чергу, допомагає свого чотириногого друга позбутися дискомфортних відчуттів, що виникають при метеоризмі, блювоті або нерегулярному стільці.

Корм для собак з поганим травленням з доставкою по Києву

Купити корм для собак з чутливою системою травлення пропонує інтернет-магазин Kormax, в якому власники тварин з особливостями організму можуть швидко знайти необхідний товар і оформити замовлення всього в один клік. На сайті зоомагазину представлений широкий асортимент спеціалізованих кормів, що відповідають вимогам і індивідуальним потребам собак з проблемами шлунка і перетравлення їжі. Також покупці можуть бути впевнені у високій якості всіх товарних позицій, адже зоомагазин співпрацює безпосередньо і тільки з офіційними представниками відомих зообрендов, реалізуючи високоякісне харчування преміум класу за приємними цінами.