Корм для собак при ожирінні: Зайва вага

Відгуки
Nature's Protection Extra Salmon
Яна
Собака у нас склонна к аллергии.До этого ели Lamb Adalt,решили попробовать Extra Salmon,ест и пока все хорошо)))
Nature's Protection Adult Lamb
Шадура Анна
Приобретаю данный корм для одной из моих чихуа, стандартного кобель. Хоть гранулы и предназначены для собак больших пород чем чихуа, но корм едим с удовольствием, как печеньки грызем, не вредничаем, жкх, зубы, шерсть в норме. Оформление заказа и доставка быстрые, операторы вежливые и внимательные. Мы довольны!

Дієтичний корм для собак при зайвій вазі

Як і у людей, зайва вага не дуже позитивно відбивається не якість життя собак, адже ожиріння в рази погіршує стан здоров'я тварини, його активність і самопочуття. При цьому зайві кілограми можуть призвести до появи серйозних недуг і негативно вплинути на стан серцево-судинної системи, суглобів і багатьох інших органів. В даному випадку, швидке і ефективне усунення проблем із зайвою вагою є головним завданням кожного турботливого власника собаки. І в цьому їм допоможе спеціалізоване дієтичне харчування, де в обов'язковому порядку буде присутній корм для собак при зайвій вазі.

Спеціальний корм дієтичний для собак великих і малих порід

При наявності зайвих кілограмів, ветеринари рекомендують використовувати корм дієтичний для собак, в складі якого присутні тільки дієтичні інгредієнти зі збалансованим вмістом корисних для організму речовин. Кожен спеціальний корм для собак при надмірній вазі відрізняється від традиційного харчування унікальними характеристиками:

  • зниженою калорійністю навіть в однієї стандартної порції;
  • грамотної комбінацією інгредієнтів, завдяки чому вихованець не відчуває голоду і легко переносить дієту;
  • високим вмістом вітамінів, мінералів і антиоксидантів, які заповнюють добову потребу в життєво важливих для організму тварини, речовинах.

Сухий корм для собак при ожирінні для підтримки ідеальної форми тварин

Дієтичний низькокалорійний сухий корм для собак купити можна все в один клік на сайті Kormax, так як зоомагазин піклуватися про здоров'я всіх домашніх тварин і постійно розширює лінійку своєї продукції. Завдяки широкому асортименту, власники вихованців можуть з легкістю підібрати навіть низькокалорійний сухий корм для собак, в якому переважає білок та інші дієтичні компоненти, що підсилюють метаболізм собак. Крім цього, в каталозі зоомагазину представлені найбільш затребувані товарні позиції:

  • спеціальне харчування для домашніх тварин всіх порід і вікових груп;
  • сухий корм для собак при ожирінні на 2 стадії;
  • харчування з унікальною формулою для вихованців старше 7 років.

Купити корм для собак проти ожиріння з доставкою

Замовити низькокалорійний корм для собак з урахуванням їх індивідуальних потреб можна тільки в каталозі Kormax. У продажу є корми для собак проти ожиріння, які в повній мірі задовольнять всі поживні і смакові потреби домашніх чотириногих улюбленців. При цьому зоомагазин використовує гнучку цінову політику і реалізує фірмову продукцію безпосередньо від офіційних представників відомих брендів з виробництва якісного зоопітанія.