Гіпоалергенний корм для собак алергіків: Схильність до алергії

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Відгуки
Nature's Protection Extra Salmon
Яна
Собака у нас склонна к аллергии.До этого ели Lamb Adalt,решили попробовать Extra Salmon,ест и пока все хорошо)))
Nature's Protection Adult Lamb
Шадура Анна
Приобретаю данный корм для одной из моих чихуа, стандартного кобель. Хоть гранулы и предназначены для собак больших пород чем чихуа, но корм едим с удовольствием, как печеньки грызем, не вредничаем, жкх, зубы, шерсть в норме. Оформление заказа и доставка быстрые, операторы вежливые и внимательные. Мы довольны!

Як правильно вибрати корм для собак алергіків?

Харчова алергія - досить поширений недуга, який з кожним роком все частіше зустрічається у собак різних порід і вікових груп. При цьому алергічна реакція може виникнути на будь-який продукт і з'явитися у вигляді почервоніння, висипань або інших реакцій. У даній ситуації, господарі домашніх тварин повинні в терміновому порядку вжити ефективних заходів щодо усунення алергенів і подбати про спеціальний раціоні своїх вихованців. Від якості харчування безпосередньо залежить комфорт і міцне здоров'я домашніх улюбленців, тому корм для собак алергіків необхідно підбирати не тільки з урахуванням віку і розміру, але і індивідуальних особливостей тварин.

Гіпоалергенний корм для собак з натуральних інгредієнтів

Про те, що таке гіпоалергенний корм для собак знають далеко не всі власники домашніх вихованців, але ж саме цей вид харчування створюється з застосуванням спеціальних формул та інгредієнтів, які не викликають алергічних реакцій. Кожен бренд використовує при виготовленні кормів свої унікальні методи і розробки кваліфікованих фахівців, але незалежно від виробника, будь-який лікувальний корм для собак при алергії відрізняється:

  • органічним і безпечним для здоров'я собак, складом;
  • вмістом вітамінів і мінералів;
  • наявністю в кормах пребіотиків.

Купити корм для собак з харчовою алергією вигідно

Варто відзначити, що деякі компанії негативно ставляться до змісту в харчуванні яловичини, курячого м'яса або кукурудзи, тому перед тим, як купити лікувальний корм для собак при алергії, необхідно більш детально ознайомитися з його складом і робити акцент як на індивідуальні особливості тварини, так і на його смакові переваги. Це допоможе підібрати ідеальний по співвідношенню харчових і смакових характеристик продукт, який задовольнить запити вихованця і не завдасть шкоди його здоров'ю. А замовити корм для собак з харчовою алергією можна за доступною ціною вже зараз на сайті Kormax.

Кращий корм для собак проти алергії з швидкою доставкою

Преміальний корм для собак проти алергії доступний до замовлення в зручний для покупців час і за найнижчими цінами тільки в інтернет-зоомагазині Kormax. Високоякісні зоотовари, представлені на сайті, повністю відповідають міжнародним стандартам і створюються зі свіжих продуктів класу люкс, завдяки чому тварини незалежно від породи, проживуть довге і щасливе життя без відчуття дискомфорту, що викликається різними алергічними реакціями.