СУХИЙ КОРМ для собак ВЕТЕРИНАРНА ДІЄТА : Ветеринарна дієта

Відгуки
Nature's Protection Extra Salmon
Яна
Собака у нас склонна к аллергии.До этого ели Lamb Adalt,решили попробовать Extra Salmon,ест и пока все хорошо)))
Nature's Protection Adult Lamb
Шадура Анна
Приобретаю данный корм для одной из моих чихуа, стандартного кобель. Хоть гранулы и предназначены для собак больших пород чем чихуа, но корм едим с удовольствием, как печеньки грызем, не вредничаем, жкх, зубы, шерсть в норме. Оформление заказа и доставка быстрые, операторы вежливые и внимательные. Мы довольны!

Ветеринарна дієта для собак з різними недугами

Ветеринарна дієта для собак може призначатися при різних захворюваннях. Причиною цього можуть послужити проблеми сечовидільної системи, нирок, дерматити, випадання шерсті і ряд інших недуг, які необхідно усунути для полегшення і забезпечення комфортного життя тварин. В даному випадку, впоратися з низкою захворювань можна за допомогою правильно складеного раціону, який буде враховувати індивідуальні потреби собак, їх вікові зміни і смакові переваги. І звичайно ветеринари радять звертати увагу на спеціалізовані корми, які зараз у великій кількості випускають відомі виробники зоопітанія. Інноваційні розробки з використанням досвіду кваліфікованих фахівців і тільки натуральних інгредієнтів, дозволять отримати видимий і ефективний результат уже на перших етапах дієти.

Як вибрати лікувальні корми і дієти для собак?

Будь корм сухий "Ветеринарна дієта для собак" повинен:

  • підтримувати на належному рівні роботу серцево-судинної системи;
  • забезпечувати нормальне функціонування кишечника;
  • cохраняющим здоров'я ясен, зубів і шкірного покриву.

Крім цього, кожен корм сухий "Ветеринарна дієта для собак" зобов'язаний відповідати індивідуальним потребам домашніх вихованців і складатися з збалансованого кількості поживних речовин, вітамінів і мінералів.

Лікувальні корми і дієти для собак в асортименті

Не секрет, що собаки великих і дрібних порід мають різні потреби в харчуванні навіть при одному і тому ж недугу. Тому господарям домашніх тварин необхідно не тільки звертати увагу на склад кормів, а й підбирати харчування в залежності від розміру, статури і способу життя собак. При цьому раціон повинен бути максимально збалансованим, поживним і складатися з повноцінного набору важливих для активної життєдіяльності, речовин. А підібрати відповідне всім нормам харчування надає можливість інтернет-зоомагазин Kormax, на сайті якого представлений величезний вибір спеціалізованих товарів для собак з особливостями.

Купити лікувальний корм недорого

Здорове серце, нирки, природні травні процеси, активність і грайливість собак - це ознаки хорошого стану домашніх вихованців при правильному догляді і грамотному підході до харчування. Забезпечити належний догляд можна за допомогою фірмових кормів, купити які можна вже зараз на сайті зоомагазину Kormax. До замовлення доступний лікувальний корм для собак всіх порід і вікових груп за приємними цінами, що значно полегшить власникам пошуки і вибір оптимальних за всіма критеріями кормів для їх вихованців.