Сухий корм для собак для нирок: Захворювання нирок

 • Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care
  Сухий корм для собак
  Розроблено ветеринарними фахівцями спеціально для собак із захворюваннями нирок.
  Розфасовка Ціна Купити
  2 кг
  603 грн
  Купити
  12 кг
  2 844 грн
  Купити
Відгуки
Nature's Protection Extra Salmon
Яна
Собака у нас склонна к аллергии.До этого ели Lamb Adalt,решили попробовать Extra Salmon,ест и пока все хорошо)))
Nature's Protection Adult Lamb
Шадура Анна
Приобретаю данный корм для одной из моих чихуа, стандартного кобель. Хоть гранулы и предназначены для собак больших пород чем чихуа, но корм едим с удовольствием, как печеньки грызем, не вредничаем, жкх, зубы, шерсть в норме. Оформление заказа и доставка быстрые, операторы вежливые и внимательные. Мы довольны!

Унікальний за складом корм для собак для нирок

Розроблений кваліфікованими ветеринарами і фахівцями в області дієтології корм для собак для нирок ідеально підійде тим домашнім улюбленцем, які страждають на хронічну ниркову недостатність. Дієтичне харчування необхідно включати в раціон вихованців починаючи з найперших стадій недуги, в іншому випадку, це призведе до швидкого розвитку хвороби і неприємних наслідків для домашніх улюбленців. Тому, щоб уникнути, а іноді і запобігти появі проблем з нирками, власникам собак досить регулярно перевіряти своїх чотириногих друзів у ветлікарів і при виявленні недуги, ввести в раціон лікувальні корми для собак при нирковій недостатності.

Дієтичний корм для собак з нирковою недостатністю

Дієтотерапія для собак - єдиний вихід для лікування хвороби нирок, і так як їжа прямим чином впливає на їх функціонування, досить знизити навантаження і зменшити прийом продуктів з високим вмістом фосфору і протеїну. Полегшити завдання господарям домашніх тварин допоможуть лікувальні корми для собак при нирковій недостатності, які складаються тільки з необхідних продуктів для нормальної роботи нирок. Спеціалізовані корми відрізняються рядом переваг, серед яких варто виділити:

 • активне гальмування інтенсивного розвитку гіперпаратиреоїдизму, за рахунок зниження фосфору, який посилює хворобу;
 • наявність у складі великої кількості природних антиоксидантів, що поліпшують роботу судин і кровопостачання тканин в організмі собак;
 • вміст антиоксидантів синергічного дії для боротьби з вільними радикалами і зниження окисного стресу.

Сухий корм для собак з нирковою недостатністю з безпечним для здоров'я складом

Кожен сухий корм для собак з нирковою недостатністю повинен характеризуватися виключно натуральним складом, де будуть включені свіжі інгредієнти зі зниженою харчовою цінністю. Це головна умова, якого необхідно дотримуватися при покупці кормів. І щоб не помилитися при виборі харчування, варто оформляти покупки тільки на перевіреному сайті Kormax. У зоомагазині представлений величезний асортимент спеціалізованих кормів від відомих брендів зоопітанія, прийом яких значно полегшить обмін речовин і допоможе уникнути утворення ниркових каменів.

Замовити корм для собак з проблемними нирками з доставкою

Купити корм для собак з проблемними нирками можна у зручний час прямо на сайті Kormax. Підібрати товар і оформити покупку досить просто, адже асортимент рясніє різними видами харчування для собак з особливостями організму. До замовлення доступні корми для тварин усіх порід, різного віку і розмірів. При цьому їх щоденне вживання допоможе абсолютно всім домашнім тваринам страждаючим нирковою недостатністю, слабким апетитом і іншими супутніми недугами, викликаними серйозним захворюванням.