Догляд та гігієна

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Кращі засоби гігієни та догляду для собак

Завданням кожного господаря собаки є підтримання його здоров'я і доглянутого зовнішнього вигляду. Догляд за твариною складається з багатьох етапів і в першу чергу, вимагає ретельного уваги з боку власника, адже тільки турбота і контроль за станом організму вихованця гарантує його міцне здоров'я, відмінне самопочуття і активність. А проявляти увагу і любов до свого чотириногого улюбленця вам допоможуть спеціалізовані засоби гігієни та догляду для собак, з якими можна з легкістю підтримувати чистоту і гарний зовнішній вигляд тварини.

Звичайно, багато в чому стан вовни, зубів і шкіри залежить саме від харчування, і чим більш поживні і збалансованішим буде раціон, тим відповідно, краще і доглянуті буде виглядати пес. Але все ж існує ряд косметологічних засобів, які в рази підсилюють дію кормів і добавок. Крім цього, тільки засоби гігієни для собак здатні впоратися з забрудненнями в ротовій порожнині, очах і вухах. Саме тому не варто обходити стороною всілякі шампуні, спреї, краплі та інші засоби догляду для цуценят і дорослих собак, які здатні гарантувати чистоту на всіх ділянках тіла вихованця.

Косметика для собак: види і особливості

На сайті інтернет-зоомагазину Kormax покупці можуть знайти величезний вибір засобів гігієни та догляду для цуценят, а також для дорослих собак всіх порід. Спеціалізована косметика для собак допоможе позбавити вихованця від багатьох проблем, до того ж різні косметичні засоби здатні:

      
 • з легкістю очистити шкіру і шерсть пса від всіляких забруднень;
 •     
 • провести цілий комплекс необхідних процедур для очищення очей, вух і ротової порожнини;     
 • зменшити запальні процеси і сльозотеча очей;
 •     
 • підтримувати зовнішній вигляд і здоров'я подушечок на лапах собаки (прибрати мікротравми, пошкодження і т.д.);
 •     
 • підтримувати гігієну в квартирі або будинку, де живе пес.

Для дуже активних вихованців інтернет-зоомагазин Kormax пропонує купити антісеборейні і антипаразитарні шампуні, кондиціонери від колтунів і інші засоби гігієни для собак, які допоможуть спростити догляд за твариною. Вся косметика для цуценят і дорослих вихованців проходить ретельний контроль на кожному етапі виробництва, тому відповідає високим стандартам і нормам якості, і є цілком безпечною для здоров'я ваших домашніх улюбленців.

Краща косметика для собак за низькими цінами

Якісні засоби гігієни для собак - це найкраще прояв любові і турботи до свого вихованця, адже одного лише харчування недостатньо і лише завдяки використанню гіпоалергенної і високоякісної косметики можна домогтися унікальних результатів. Застосування косметики допоможе підтримувати чистоту ротової порожнини, очей, вух і лапок без шкоди для здоров'я собак, адже в складі засобів присутні тільки натуральні і нетоксичні компоненти, які не викликають алергічних реакцій або будь-яких дискомфортних відчуттів.

Більш того, купити в Києві найкращі засоби гігієни та догляду для цуценят і дорослих собак можна всього в один клік на сайті зоомагазину Kormax. На сторінках каталогу розташовані найрізноманітніші засоби по догляду високої якості, які зоомагазин доставляє по всій Україні і за найнижчими цінами. Сертифікована зоопродукція поставляється від провідних брендів, які зарекомендували себе, як кращі виробники зоотоварів на ринку. При цьому асортимент постійно поповнюється актуальними новинками і тільки популярними товарними позиціями.