Вітаміни і ласощі: Догляд за порожниною рота

Відгуки
Nature's Protection Puppy Minerals
Ольга
Кажуть гарні вітаміни. Брала один раз. Дякую за швидку доставку!

Як правильно проводити догляд за порожниною рота собаки?

Зубний наліт і зубний камінь не найсприятливішим чином позначається на здоров'ї домашніх вихованців і ветеринари відзначають, що правильний і регулярний догляд за порожниною рота собаки також важливий, як і для людей. Бактерії, частинки їжі і слина сприяють утворенню сильного нальоту, товщина якого в міру зростання пса буде тільки рости. Крім цього, зубний наліт з-за високого вмісту мінералів в слині, без грамотного догляду дуже швидко трансформується в зубний камінь, що в свою чергу може привести до розвитку багатьох захворювань. Варто зазначити, що не менш сильно на проблеми з зубами і порожниною рота впливають і бактерії, які руйнують ясна, зуби і сполучні тканини. Відсутність лікування або профілактичних заходів в даному випадку, може не тільки сприяти розвитку серйозних інфекцій, але і до випадання зубів і відповідно, створенню дискомфортних відчуття для самого чотириногого вихованця.

Позбутися від подібних проблем і захистити свого домашнього улюбленця можна за допомогою спеціальних вітамінів і ласощів. Унікальні беззерновие ласощі для чищення зубів - це найкраще рішення для собак всіх порід і вікових груп, адже жувальні смакоту є не тільки чудовою альтернативою чищенні зубів, але і перешкоджають розвитку багатьох хвороб (гінгівіту, пародонтиту), а також зменшують утворення зубного нальоту і каменю.

Вигідно купити ласощі для чищення зубів для собак

Інтернет-зоомагазин Kormax пропонує власникам собак широкий вибір ласощів для чищення зубів і корисних вітамінів, які гарантовано стануть основою догляду за порожниною рота домашніх тварин. При цьому саме ласощі для чищення зубів служать найбільш простим і зручним способом гігієни порожнини рота тварин, що вкрай важливо для розвитку і їх загального стану.

Ласощі - це:

  • Якісне і дбайливе очищення від залишків їжі;
  • Регулярний контроль за зубним каменем, так як завдяки спеціальними формулами, смакоту допомагають не тільки повністю очищати порожнину рота від зубного каменю, але і в подальшому контролювати його можливу появу;
  • Свіжість дихання, яке також необхідно домашнім чотириногим друзям.

На сайті зоомагазину представлені ласощі для чищення зубів для собак від найпопулярніших на зооринку брендів, які безсумнівно, припадуть до смаку всім домашнім вихованцям. Продукція повністю відповідає міжнародним нормам і стандартам якості, а також створюється тільки з натуральних інгредієнтів без шкідливих компонентів у складі. Крім цього, включати ласощі для чищення зубів можна собакам малих і великих порід у будь-якому віці, адже це не тільки смачна турбота про порожнини рота і зубах, але і запорука здоров'я Ваших домашніх улюбленців.