Вітаміни і ласощі: Зміцнення кісток і суглобів

Відгуки
Nature's Protection Puppy Minerals
Ольга
Кажуть гарні вітаміни. Брала один раз. Дякую за швидку доставку!

Що давати собаці для зміцнення кісток і суглобів?

У кожної собаки, яка переступила в середньому 6-річний рубіж спостерігаються проблеми з опорно-руховим апаратом. Але з порушеннями працездатності суглобів і м'язів можуть також зіткнутися власники собак великих порід, адже такі тварини відчувають великі навантаження на кістки і зв'язки вже з перших місяців свого життя. Саме тому, багато ветеринари рекомендують ретельно стежити за поведінкою тварин і з появою перших ознак захворювань суглобів, включати в їх раціон спеціальні добавки і вітамінні комплекси.

Прийом препаратів для собак для зміцнення кісток і суглобів забезпечує тваринам не тільки відмінну фізичну форму, але і витривалість і рухливість навіть у зрілому віці. Крім цього, вітаміни для зміцнення кісток собакам характеризуються набором істотних переваг:

  • Покращують стан кісток, сприяючи їх рухливості і підвищеної працездатності;
  • Повністю засвоюються організмом тварин;
  • Препарати є джерелом корисних компонентів для ефективного зміцнення сполучних тканин;
  • Не містять в складі будь-яких штучних ароматизаторів або барвників.

Добавки і вітаміни для зміцнення кісток собакам

Вибрати і купити препарати-хондропротектори для собак для зміцнення кісток і суглобів оригінальної якості можна з доставкою на сайті зоомагазину Kormax. У каталозі інтернет-магазину представлений великий вибір вітамінів для людей похилого, активних і молодих собак всіх порід, які можна використовувати для лікування або в профілактичних цілях. Також добавки можна включати до складу комбінованої терапії з відновлення працездатності м'язів і суглобів домашніх вихованців без обмежень за складом інших препаратів.

Всі кошти, представлені в каталозі Kormax відповідають міжнародним стандартам і нормам якості, і складаються виключно з натуральних компонентів. Це гарантує власникам домашніх вихованців ефективний результат і повне відновлення тварин після травм. Крім цього, фахівці радять використовувати вітаміни для зміцнення кісток собакам при дисплазії тазостегнових суглобів, підвищеної фізичної активності, артритах і артрозах. Їх прийом значно зменшить больовий синдром, зупинить руйнування суглобових хрящів і в рази збільшить рухову активність домашніх тварин.