Fiproguard 0,5 мл

Краплі від бліх, кліщів, вошей для котів і кошенят, 0.5 мл.
1 шт
145 грн
Купити
3 шт./уп.
434 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Препарат ФІПРОГАРД - ефективний і доступний спосіб захисту котів від бліх, кліщів і вошей. Засіб включає до складу фіпроніл, активний інгредієнт №1, рекомендований ветеринарами.

Краплі для котів ФІПРОГАРД борються з дорослими паразитами і підтримують захисний ефект протягом 30 днів, оберігаючи не тільки вашого вихованця, але і ваш будинок від паразитів.

Засіб стійкий до води, тому його дія зберігається і після купання, намокання, а також впливу сонячних променів.

Особливості використання коштів ФІПРОГАРД для котів:

    
 • Тільки для зовнішнього застосування!   
 • Краплі призначені для котів і кошенят старше 8-ми тижнів і вагою від 0,7 кг.   
 • Може застосовуватися на котах, призначених для розведення, вагітних і годуючих кішок.   
 • Частота застосування препарату залежить від контролю зараження блохами, кліщами і вошами. Якщо ризик повторного зараження паразитами великий, то засіб використовують кожен місяць, але не частіше ніж 1 раз в 4 тижні.   
 • Захист саме від дорослих бліх працює 6 тижнів.   
 • Після нанесення крапель постарайтеся утримувати кота деякий час, поки оброблене місце не висохне повністю.   
 • Не допускайте проковтування. Якщо у вас в будинку є інші домашні тварини, ізолюйте кота, якому ви проводите дану процедуру, від них на 24 години після застосування.   
 • Не використовуйте ФІПРОГАРД для кроликів або інших тварин, крім котів.   
 • Не застосовуйте подвійне дозування: можливий смертельний результат.   
 • Не використовуйте на шкіру кота кілько пестицидних продуктів одночасно.   
 • Використовуйте весь вміст тюбика тільки для одного кота. Не розділяйте вміст піпетки між декількома тваринами.   
 • Проконсультуйтеся з ветеринаром перед використанням для котів, які приймають медикаменти, ослаблених і літніх тварин.

Чутливість до препарату

У деяких котів може спостерігатися невелике роздратування в місці нанесення продукту: почервоніння, свербіж та інше. При їх появі помийте кота, використовуючи м'який мильний розчин і велику кількість води. Зверніться до ветеринара.

Якщо у кота спостерігається надмірне слиновиділення або з'явилася піна в пащі після нанесення препарату - це означає, що кіт випадково проковтнув ФІПРОГАРД. При виникненні цих симптомів, негайно погодуєте кота і продовжуйте спостерігати за ним протягом наступних 24 годин.

Заходи безпеки

Робота з препаратом ФІПРОГАРД не вимагає використання спеціальних методів захисту. Під час обробки забороняється палити, пити і приймати їжу. Завершивши обробку, ретельно вимийте з милом руки. Уникайте потрапляння препарату в очі або на одяг.

УВАГА!

ПРИ ВИДІЛЕННІ В ОЧІ: тримайте очі відкритими і промивайте повільно і обережно водою протягом 15-20 хвилин. Зніміть контактні лінзи, якщо носите їх, через 5 хвилин після попадання, потім продовжуйте промивати очі. Зателефонуйте в токсикологічний центр або лікаря.

ПРИ ВИДІЛЕННІ НА ШКІРУ АБО ОДЯГ: зніміть забруднений одяг. Негайно почніть промивати шкіру великою кількістю води протягом 15-20 хвилин.

При ковтанні: негайно зв'яжіться з токсикологічними центром або лікарем для отримання рекомендацій щодо лікування. Дайте постраждалому випити склянку води, якщо він може ковтати. Не викликайте блювоту, якщо це не є рекомендацією лікаря. Не давайте нічого через рот людині в несвідомому стані.