Fiproguard 0,67 мл

Краплі від бліх, кліщів і вошей для собак до 10 кг, 0,67 мл.
1 шт
167 грн
Купити
3 шт./уп.
500 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Вже сама думка про бліх і кліщів у домашнього улюбленця викликає неприємний свербіж. Не хвилюйтеся! Є ефективне рішення - краплі SENTRY Fiproguard для собак, які захищають домашніх улюбленців від бліх, кліщів і вошей.

      
  • Краплі Fiproguard містять фіпроніл, рекомендований ветеринарними лікарями як найкращий активний інгредієнт в боротьбі з паразитами.   
  • Засіб від бліх та кліщів SENTRY Fiproguard бореться з дорослими паразитами і запобігає повторному зараженню протягом 4 тижнів.   
  • Завдяки регулярному використанню Fiproguard блохи, кліщі й воші незабаром зникнуть з вашого життя і забезпечать комфорт домашньому улюбленцю.   
  • Як і у випадку з ліками для людей, перш ніж купувати краплі від бліх і кліщів, уважно ознайомтеся з інформацією, вказаною на упаковці, щоб переконатися, що обраний вами продукт підходить для вашого домашнього улюбленця.   
  • Обов'язково зважуйте свого домашнього улюбленця, не вгадуйте приблизну вагу, щоб зазначена на упаковці доза відповідала вазі тварини.   
  • Краплі Fiproguard призначені для певного виду тварини - ніколи не використовуйте препарати проти бліх, кліщів призначені для собак, на кішках, і навпаки.   
  • Краплі Фіпрогард мають високу ступінь ефективності - при їх використанні немає необхідності в додаткових засобах обробки. Рекомендовано перевірити інструкцію препарату, який застосовувався раніше і дату останньої обробки, щоб перед використанням нового засобу переконатися, що після останнього застосування препарату минув рекомендований час.   
  • Якщо у вас кілька домашніх тварин - після застосування препарату необхідно їх ізолювати один від одного на 24 години, щоб вони не злизували препарат один з одного.

Не розділяти дози тюбика між декількома тваринами - НЕ використовуйте половину дози, призначеної для собаки вагою 10 кілограм, для собаки вагою 5 кг. Завжди використовуйте повний тюбик, дотримуючись правил використання даного препарату.

Використовуйте препарат обережно - уникайте контактів зі шкірою, очима та одягом. Після використання ретельно вимийте руки з милом.

Перед використанням на хворих або вагітних собаках - попередньо проконсультуйтеся з ветеринарним лікарем.

При виникненні побічних ефектів - почервоніння, подряпин і т.п., вимийте тварину з м'яким миючим засобом і дайте велику кількість води. Зверніться до ветеринарного лікаря.