FiproGuard Plus 0,50 мл

Краплі від бліх, кліщів, вошей для котів і кошенят від 0.7 кг, 0,50 мл / піпетка, 3 шт.
1 шт
234 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

ФІПРОГАРД ПЛЮС - це швидка і результативна допомога вашому вихованцеві в позбавленні від паразитів: бліх, кліщів і вошей. Коти за своєю природою досить охайні тварини, тому ніщо не дратує їх так, як наявність паразитів. Захистіть від них вашого кота за допомогою засобу ФІПРОГАРД ПЛЮС, яке має тривалий 30-денний ефект захисту після одноразового нанесення.

Краплі на холку для котів повністю руйнують життєвий цикл бліх, вбиваючи яйця, личинки, лялечки і дорослих паразитів, які можуть бути джерелом алергічного дерматиту. Ефективно знищують кліщів (коричневі собачі кліщі, американські собачі кліщі і іксодові кліщі Amblyomma), які можуть передавати піроплазмоз і хворобу Лайма.

Склад засобу включає фіпроніл - активний інгредієнт №1 проти паразитів, рекомендований ветеринарами. Його дія підсилює S-метопрен, який є регулятором росту комах (IGR). Він пригнічує розвиток бліх на стадіях яйця, личинки і лялечки і запобігає їх розвиток у дорослих паразитів.

Засіб стійкий до води, тому його дія зберігається і після купання, намокання, а також впливу сонячних променів.

Особливості використання ФІПРОГАРД ПЛЮС для котів:

    
 • Тільки для зовнішнього застосування!   
 • Краплі призначені для котів і кошенят старше 8-ми тижнів і вагою від 0,7 кг.   
 • Період пролонгації - 30 днів.   
 • Може застосовуватися на котах, призначених для розведення, вагітних і годуючих кішок.   
 • Якщо ризик повторного зараження паразитами великий, то засіб використовують кожен місяць, але не частіше ніж 1 раз в 4 тижні.   
 • Після нанесення крапель постарайтеся утримувати кота деякий час, поки оброблене місце не висохне.   
 • Не допускайте проковтування. Якщо у вас в будинку є інші домашні тварини, ізолюйте кота, якому ви проводите дану процедуру, від них на 24 години після застосування.   
 • Не використовуйте ФІПРОГАРД ПЛЮС для інших тварин, крім котів.   
 • Не застосовуйте подвійне дозування: можливий смертельний результат.   
 • Не використовуйте кілька пестицидних засобів одночасно.   
 • Використовуйте весь вміст тюбика тільки для одного кота. Не розділяйте вміст піпетки між декількома тваринами.   
 • Необхідна консультація ветеринара перед використанням для котів, які приймають медикаменти, ослаблених і літніх тварин.

Чутливість до препарату

У деяких котів може спостерігатися невелике роздратування в місці нанесення продукту: почервоніння, свербіж та інше. При їх появі помийте кота, використовуючи м'який мильний розчин і велику кількість води. Зверніться до ветеринара.

Якщо у кота спостерігається надмірне слиновиділення або з'явилася піна в пащі після нанесення препарату - це означає, що кіт випадково проковтнув ФІПРОГАРД ПЛЮС. При виникненні цих симптомів, негайно погодуєте кота і продовжуйте спостерігати за ним протягом наступних 24 годин.

Заходи безпеки

Робота з препаратом ФІПРОГАРД ПЛЮС не вимагає використання спеціальних методів захисту. Під час обробки забороняється палити, пити і приймати їжу. Завершивши обробку, ретельно вимийте з милом руки. Уникайте потрапляння препарату в очі, на одяг, відкриту шкіру.

УВАГА!

ПРИ ВИДІЛЕННЯ В ОЧІ: тримайте очі відкритими і промивайте повільно і обережно великою кількістю води. Зверніться до лікаря, якщо подразнення не проходить.

ПРИ ВИДІЛЕННЯ НА ШКІРУ АБО ОДЯГ: зніміть забруднений одяг. Негайно почніть промивати шкіру великою кількістю води протягом 15-20 хвилин.

При ковтанні: негайно зв'яжіться з токсикологічними центром або лікарем для отримання рекомендацій щодо лікування. Дайте постраждалому випити склянку води, якщо він може ковтати. Не викликайте блювоту, якщо це не є рекомендацією лікаря. Не давайте нічого через рот людині в несвідомому стані.