FiproGuard Plus 1,34 мл

Краплі від бліх, кліщів, вошей для собак 10-20 кг, 1,34 мл / піпетка, 3 шт.
1 шт
260 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн
Препарат ФІПРОГАРД ПЛЮС - ефективний спосіб захисту собак від бліх, кліщів і вошей швидкої дії. Захисні властивості від паразитів повністю працюють протягом 30 днів після одноразової обробки тварини.

Краплі на холку ФІПРОГАРД ПЛЮС повністю руйнують життєвий цикл бліх, вбиваючи яйця, личинки, лялечки і дорослих паразитів, які є основною причиною алергічного дерматиту і анемії у собак. Засіб оперативно знищує кліщів (коричневі собачі кліщі, американські собачі кліщі, іксодові кліщі Amblyomma), які здатні передавати хвороби Лайма і піроплазмоз. Зараження вошами припиняється негайно.

Склад засобу включає фіпроніл - активний сучасний препарат проти паразитів, рекомендований ветеринарами. Його дія підтримує і підсилює S-метопрен, який є регулятором росту комах (IGR), тобто пригнічує розвиток бліх на стадіях яйця, личинки і лялечки і запобігає їх розвиток в дорослих паразитів.

Засіб стійкий до води, тому його дія зберігається і після купання, намокання, а також впливу сонячних променів.

Особливості використання ФІПРОГАРД ПЛЮС для собак:

    
 • Тільки для зовнішнього застосування!   
 • Не застосовуйте подвійну дозу, вибирайте препарат тільки в залежності від ваги собаки.   
 • Використовуйте весь вміст тюбика тільки для однієї собаки. Не розділяйте 1 піпетку між декількома тваринами.   
 • Може застосовуватися на собаках, призначених для розведення, вагітних і годуючих суках.   
 • Якщо є великий ризик повторного зараження, то засіб використовують кожен місяць, але не частіше ніж 1 раз в 4 тижні.   
 • Після нанесення крапель утримуйте собаку деякий час, поки оброблене місце не висохне.   
 • Не допускайте проковтування тваринам. Якщо у вас в будинку є інші вихованці, ізолюйте собаку від них на 24 години.   
 • Не використовуйте ФІПРОГАРД ПЛЮС для котів та інших тварин, крім собак.   
 • Для собак, які приймають медикаменти, ослаблених і літніх тварин необхідна попередня консультація ветеринара.

Чутливість до препарату

У деяких собак може спостерігатися незначне роздратування в місці нанесення препарату: почервоніння, свербіж та ін. При їх появі помийте собаку, використовуючи м'який мильний розчин і велику кількість води. Зверніться до ветеринара.

Якщо у собаки спостерігається надмірне слиновиділення або з'явилася піна в пащі після нанесення препарату - це значить, що тварина випадково проковтнула ФІПРОГАРД ПЛЮС. При виникненні симптомів, негайно погодуєте собаку і продовжуйте спостерігати за нею протягом наступних 24 годин.

Заходи безпеки

Робота з препаратом ФІПРОГАРД ПЛЮС проводиться без використання спеціальних методів захисту. Завершивши обробку, ретельно вимийте з милом руки. Уникайте потрапляння препарату в очі, на одяг, відкриту шкіру.

УВАГА!

ПРИ ВИДІЛЕННІ В ОЧІ: тримайте очі відкритими і промивайте повільно і обережно великою кількістю води. Зверніться до лікаря, якщо подразнення не проходить.

ПРИ ВИДІЛЕННІ НА ШКІРУ АБО ОДЯГ: зніміть забруднений одяг. Негайно почніть промивати шкіру великою кількістю води з милом. При ковтанні: невідкладно зв'яжіться з токсикологічними центром або лікарем для отримання рекомендацій щодо лікування. Дайте постраждалому випити склянку води, якщо він може ковтати. Не викликайте блювоту, якщо це не є рекомендацією лікаря. Не давайте нічого через рот людині в несвідомому стані.