Frontline

Засоби проти бліх та кліщів від відомого бренду Frontline

Frontline відноситься до всесвітньо відомого французького бренду Меріал і популярний серед багатьох власників домашніх тварин завдяки високій якості своєї продукції і ефективності своїх розхробок. Краплі та спреї Frontline мають потужну дію проти бліх, кліщів, вошей і волосоїдів, що особливо актуально у весняно-літній сезон, коли чотириногі вихованці багато часу проводять на свіжому повітрі.

Прогулянки, активні ігри та відпочинок з господарями на природі дуже часто обертається для власників домашніх собак і кішок додатковими клопотами, адже від укусів і заражень шкідливими комахами не застрахований жоден вихованець. Але уникнути неприємностей і швидко усунути бліх і кліщів допоможе спрей Frontline, який вважається засобом нового покоління і містить унікальну формулу, внаслідок чого препарат:

  • активно бореться з багатьма шкідливими паразитами;
  • ефективний на будь-якій стадії ураження;
  • надає тривалий захист від повторних укусів.

Крім цього, продукція Frontline проста в застосуванні, легко дозується і абсолютно безпечна для здоров'я домашніх тварин, тому її можна використовувати для захисту вихованців всіх порід.

Купити Frontline оригінальний спрей від паразитів за низькою ціною

Недорого купити Frontline спрей оригінальної якості пропонує інтернет-магазин Kormax, який безпосередньо співпрацює з офіційними дилерами бренду Frontline. Це гарантує покупцям відмінну якість і доступну ціну на всі товари компанії без додаткових націнок. При цьому, Kormax ретельно стежить за новинками і поповнює каталог сертифікованими товарними позиціями, які допоможуть власникам захистити їх домашніх вихованців і при необхідності, провести ряд профілактичних процедур по боротьбі з ектопаразитами собак і кішок.