Frontline спрей від бліх та кліщів для собак і кішок

Frontline (Фронтлайн) SPRAY - спрей від бліх та кліщів для собак і кішок.
100мл
429 грн
Купити
250мл
705 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Frontline (Фронтлайн) SPRAY - спрей від бліх та кліщів для собак і кішок

Засіб нового покоління від ектопаразитів - бліх і кліщів; містить нову формулу: фіпроніл. Фронтлайн спрей - активний і ефективний препарат у боротьбі з багатьма паразитами, який знайшов широке застосування в медицині, ветеринарії і рослинництві. Купання і тривале перебування тварини під сонцем не знижують ефективності дії спрею Фронлайн.

ПОКАЗАННЯ: Профілактика і боротьба з ектопаразитами собак і кішок (блохи та кліщі). Тривалість захисту від повторних інвазій:

  • для собак: два місяці від бліх і один місяць від кліщів;
  • для кішок: захист від бліх протягом 40 днів.

РОЗФАСОВКА:

  • Фронтлайн спрей 250 мл - для собак вагою 12 кг і більше. Однієї упаковки достатньо для захисту собаки вагою 20 кг від бліх протягом 8-12 місяців.
  • Фронтлайн спрей 100 мл - для собак та дрібних собак. Однієї упаковки достатньо для захисту кішки (собаки) вагою 5 кг від бліх протягом 13-20 місяців.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Фронтлайн-спрей застосовують для боротьби з комахами і іксодових кліщів, що паразитують на собаках і кішках, шляхом аерозольного нанесення на шкіру.

Обробку тварин проводять на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Перед обробкою флакон ретельно струшують і, натискаючи на розпилювальну головку, направляють факел аерозолі з відстані 10-20 см на тулубі проти росту волосся. При обприскуванні довгошерстих тварин шерсть піднімають рукою, направляючи аерозоль проти росту волосся. Флакон слід тримати вертикально, оббризкуючи тіло тварини, включаючи живіт, шию і кінцівки препаратом, щоб він рівномірно змочив шкірно-волосяний покрив, після цього, щоб прискорити його проникнення в шкіру препарат слід злегка втерти (рекомендується використовувати гумові рукавички). Прикривши очі тварини, обробляють груди. Для запобігання попадання в очі, область навколо носа, очей і вух препарат наносять змоченою тканиною. Доза препарату становить 3-б мл на 1 кг маси тварини в залежності від довжини вовни.

Препарат легко дозується: одне натискання на розпилювальну голівку флакони місткістю 100 мл забезпечує дозу 0,5 мл. Одне натискання на розпилювальну голівку флакони місткістю 250 мл забезпечує дозу 1,5 мл

Повторні обробки тварин проводять за показаннями, але не частіше 1 разу в три місяці проти комах і не частіше 1 разу в місяць проти іксодових кліщів. До повного висихання вовни не можна дозволяти тваринам злизувати препарат, підпускати їх до відкритого вогню та нагрівальних приладів. Протягом 24 годин після обробки не слід гладити тварину і підпускати його до маленьким дітям. В цілях запобігання виплоду бліх і повторного инвазирования тваринам підстилку замінюють. Побічних явищ і ускладнень у тварин при застосуванні препарату Фронтлайн-спрей згідно з Тимчасовим повчанням не відзначається.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ: Побічних явищ і ускладнень у тварин при застосуванні Фронтлайна Спрею не встановлено. При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату і появи ознак алергічних реакцій обробку припиняють, препарат змивають водою, при необхідності призначають антигістамінні засоби.

Не підлягають обробці хворих і видужуючих тварини, кошенята і цуценята віком дводенного віку. Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може призвести до зниження його ефективності. Не слід застосовувати спільно з іншими инсектоакарицидными засобами для обробки тварин.

РЕКОМЕНДАЦІЇ: Не купати тварину протягом двох днів до і після нанесення спрею. Як і для всіх інсектицидів:

  • мити руки з милом після застосування;
  • під час застосування спрею Фронтлайн не дозволяється палити, пити і застосовувати їжу;
  • препарат зберігати в недоступному для дітей місці.