ACANA Grass-Fed Lamb

Містить 50% м'яса ягняти - єдиного легкозасвоюваного джерела білка, що ідеально для собак з чутливим травленням будь-якої породи і віку.
6 кг
1 933 грн
Купити
340 г
184 грн
Купити
2 кг
829 грн
Купити
11,4 кг
3 176 грн
Купити
17 кг
4 189 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Корм ​​ACANA Grass-Fed Lamb з обмеженим числом інгредієнтів містить 50% м'яса ягняти - єдиного легкозасвоюваного джерела білка, що ідеально для собак з чутливим травленням будь-якої породи і віку. Вирощений на ранчо в Новій Зеландії ягня доставляється в високопоживні співвідношенні WholePrey ™. Це означає, що крім м'язового м'яса, корм містить печінку і рубець, що відображає природний раціон, а свіжі яблука, їдальня і мускатна гарбуза зберігають здорове травлення.

Приготовлені з кращих і свіжих інгредієнтів на нашій зазначеної нагородами фабриці NorthStar®, ці біологічно відповідні корми ідеальні для вибагливих або володіють чутливим травленням собак. Ознайомтеся з нашими інгредієнтами, і ми думаємо, ви з нами погодьтеся!

ACANA Grass-Fed Lamb містить неперевершене різноманітність місцевих інгредієнтів, вирощених або виловлених тими, кого ми знаємо і кому довіряємо, визнаних придатними до вживання в їжу людиною і доставляються на нашу відзначену нагородами фабрику NorthStar® свіжими кожен день! Сире м'ясо ягняти ( 18%), дегідратоване м'ясо ягняти (18%), цілісний зелений горошок, цільна червона сочевиця, сира печінка ягняти (4%), жир ягняти (4%), свіжі яблука сорту «Ред Делішес» (4%), цілісний нут, цільна зелена сочевиця, цілісний жовтий горошок, сирої рубець ягняти (2% ), Сухі хрящі ягняти (2%), клітковина з сочевиці, морські водорості (чистий і натуральний джерело ДГК і ЕПК), свіжа цільна мускатна гарбуз, свіжа цільна їдальня гарбуз, сушені бурі водорості, сублимированная печінку ягняти (0,1%), сіль, свіжа цільна журавлина, свіжа цільна чорниця, корінь цикорію, куркума, розторопша, корінь лопуха великого, квіти лаванди, корінь алтея, плоди шіповніка.Добавкі: вітамін D3, E, цинк, медь.Натуральний консервант - вітамін Е.

Біологічно відповідні (Biologically Appropriate ™) корми ACANA створені з урахуванням травної системи собак, а їх склад відбиває раціон, призначений для хижаків природою - вони багаті поживними білками і жирами тваринного походження при обмеженому вмісті вуглеводів.

Корми ACANA призначені для собак всіх порід і вікових груп. Як і ви самі, ваша собака унікальна, і рекомендації по годівлі залежать від способу життя, віку і активності. Таблиця нижче служить лише відправною точкою, і норми можуть бути скориговані в разі потреби. Ми рекомендуємо годувати двічі на день, і стежити, щоб у собаки завжди була свіжа вода.

Калорійність

Метаболічна енергія: 3393 ккал / кг (407 ккал на склянку об'ємом 250 мл / 120 г), при цьому 32% калорій організм отримує з білка, 30% - з фруктів і овочів, 38% - з жиру.

Гарантований АНАЛІЗ

Сирий білок (хв.) - 31%
Сирий жир (хв.) - 15%
Сира зола (хв.) - 7.5%
Сира клітковина (макс.) 5%
Вологість (макс.) 12%
Кальцій (хв.) - 1.5%
Фосфор (хв.) - 1.1%
Омега-6 жирні кислоти (хв.) - 1.8%
Омега-3 жирні кислоти (хв.) - 0.8%
ДГК (хв.) - 0.15%
ЕГК (хв.) - 0.1%
Глюкозамін (хв.) - 600 mg / kg
Хондроїтину сульфат (хв.) - 800 mg / kg