Harley & Cho Oliver Рогожка

Стеганний матрац з дерев'яним каркасом.
XXL (120 х 80 см)
2 990 грн
Купити
XL (110 х 70 см)
2 790 грн
Купити
М (70 х 50 см)
1 890 грн
Купити
L (90 х 60 см)
2 290 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Популярна модель лежанки, особливо серед представників великих порід. Матрац тримає форму за всіма периметру, створює комфортну поверхню для сну. Дерев'яний каркас забезпечує додатковий захист від протягів. Завдяки дерев'яного каркаса, лежак стійкий і навіть при активних іграх лежак НЕ буде переміщатися по квартирі.

Лежак зроблений з міцної стьобаної меблевої тканини - рогожки. На дотик приємна тканина з відмінними експлуатаційними характеристиками - легка в догляді, стійка до копання лапами.

Матрац виготовлений екологічно чистого матеріалу - пінополіуретану.

Стеганний чохол лежака повністю знімний. Прошитий армованими нитками. Фурнітура японська - YKK.

Чохол можна прати в пральній машині на делікатній пранні t 30 °. Також лежак можна чистити щіткою, вологою губкою або пилососом.

Дерев'яний каркас зроблений з натурального дерева. Покритий екологічно чистої морилкою на водній основі.

Розміри:

  • M 70 х 50 см - для собак 6 -12 кг (французьких бульдогів, цверг-шнауцеров, вест хайленд уайт тер'єрів, джек-рассел тер'єрів).
  • L 90 х 60 см - для середніх собак вагою до 20 кг (для коргі, биглей, американських бультер'єрів, англійських бульдогів, російських кокер спанієлів)
  • XL 110 х 65 см - для великих порід собак (для Сіба-іну, для кане-корсо, лабрадорів, боксерів, стаффордширських тер'єрів, дратхаарів)
  • XXL 120 х 80 см - для найбільших порід собак (Риджбеков, вівчарок, акіта-іну, доберманів, великих кане-корсо, Веймаранер)