Hill's

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Преміальні корми Hill's за супер цінами в інтернет-магазині

Легендарний бренд Hill's завоював любов і довіру багатьох власників домашніх вихованців по всьому світу, адже раціони компанії створені з урахуванням індивідуальних особливостей тварин. Кожен корм Hill's - це унікальна формула, натуральні інгредієнти і знання висококваліфікованих фахівців в області ветеринарії, тому харчування торгової марки гарантовано задовольнить не тільки поживні, харчові, але і смакові потреби домашніх улюбленців.

Асортимент Hill's - це великий діапазон клінічних раціонів для кішок і собак всіх порід і вікових груп, і в лінійці харчування власники вихованців можуть знайти і купити Hill's корм для:

  • Підтримки здоров'я сечовивідних шляхів, а також зниження ризику повторного утворення каменів у кішок;
  • Забезпечення особливих потреб стерилізованих і кастрованих котів;
  • Продовження життя і значного поліпшення її якості;
  • Дієтотерапії домашніх собак з різними запальними станами шкірного покриву;
  • Дорослих собак з надмірною вагою і т.д.

При цьому кожен раціон відрізняється збалансованим набором поживних речовин, необхідних вітамінів і мінералів.

Якісний корм Hill's для кішок і собак в асортименті

Підібрати і купити Hill's корм за вигідною ціною пропонує фірмовий інтернет-зоомагазин Kormax, який реалізує сертифіковану зоопродукцію для домашніх вихованців безпосередньо від світових брендів. В каталозі Kormax представлені спеціалізовані корми компанії Hill's, тому вибрати оптимальний варіант і купити Hill's продукцію можна всього в один клік прямо на сайті або через менеджерів зоомагазину. Також покупці можуть оформити швидку доставку замовлень по Києву або в інші міста країни популярною транспортною службою.

Корм Hill's для котів  Корм Hill's для собак