K&H

Лежаки і будиночки від бренду K & H за доступною ціною

Не секрет, що кожен домашній вихованець повинен мати своє особисте спальне місце і куточок для усамітнення. І бренд K & H подбав про затишок ваших домашніх улюбленців, так як випустив цілу серію лежаків, будиночків і інших аксесуарів для відпочинку і зручного транспортування тварин. Кожен товар цього бренду - це ідеальне і максимально комфортне місце для собак і кішок буд-яких порід і вікових груп, адже в такому місці ваші вихованці гарантовано будуть відчувати себе в цілковитій безпеці. А додатковий комфорт забезпечить зручний і повністю ергономічний дизайн виробів, який досягається завдяки використанню інноваційних технологій при виробництві продукції.

До переваг товарів бренду K & H необхідно віднести:

  • ергономічну форму і зручну конструкцію;
  • наявність додаткових деталей, з можливістю від'єднання, для максимально зручної експлуатації виробів;
  • можливість машинного прання;
  • велика різноманітність варіантів лежаків і будиночків.

Також при виготовленні аксесуарів, компанія використовує високоякісні і гіпоалергенні матеріали, що виключає ризик виникнення будь-яких алергічних реакцій.

Купити K & H аксесуари для кішок і собак в Києві

В інтернет-зоомагазині Kormax купити K & H лежаки і будиночки можна для будь-якої породи домашньої тварини, адже в каталозі власники вихованців знайдуть як традиційні моделі, так і функціональні вироби з набором додаткових опцій: саморозігріваючі будиночки-лежаки, спальні місця з вікнами для котів і т. д.

Аксесуари доступні до замовлення прямо на сайті зоомагазину Kormax. Також споживачі можуть оформити своє замовлення через менеджерів, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті компанії. При цьому доставка здійснюється по Києву, Одесі, Харкову і багатьом іншим містам України популярною транспортною компанією.