K&H Thermo-Mod Dream Pod

Лежак-будиночок з електропідігрівом для котів.
Зелений/чорний
2 827 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Лежак-будиночок з електропідігрівом Thermo-Mod Dream Pod - ідеальний варіант спального місця для холодної пори року. Проста конструкція, яка споживає невелику кількість електроенергії, а також м'яке і тепле покриття гарантують, що така підстилка стане улюбленим місцем для вашого вихованця.

Нагрівальний елемент для підстилки йде в комплекті. Для його розміщення всередині чохла передбачена застібка-блискавка. Якщо ви хочете випрати підстилку, нагрівач з неї обов'язково виймається. Продукт пройшов випробування в лабораторії MET. Ви можете протестувати підстилку, поклавши на неї велику подушку. Приблизно через 20 хвилин помацайте подушку: вона буде теплою, але не гарячою. Не використовуйте подовжувач під час цього тесту.

Нагрівач працює постійно, поки він включений в розетку. Він нагріває поверхню підстилки приблизно на 9 градусів вище температури навколишнього повітря. Коли кіт розміщується на підстилці, температура підніметься приблизно до +38,9 градусів, що відповідає природній температурі тіла тварини. MET не рекомендує використовувати подовжувач для включення нагрівача в розетку.

Будиночок збирається з 2-х півсфер за допомогою рознімної блискавки, що охоплює деталі по периметру. Застібка для безпеки кота і збереження цілісного дизайну конструкції встановлена ​​ланками всередину і прихована під нейлоновим кантом.

Основні переваги будиночка-лежака для котів K & H Thermo-Mod Dream Pod:

      
  • модель що трансформується, простий збірки за допомогою рознімної блискавки;   
  • сучасний практичний дизайн;   
  • можливість використання в якості закритого або відкритого спального місця;   
  • основа корпусу виготовлена ​​зі спіненого полістиролу EVA foam, який відмінно тримає форму, легкий і безпечний, зовнішнє покриття - міцний нейлон;   
  • великий отвір для входу / виходу;   
  • зручна підстилка в комплекті, наповнювач - поліфілл, який зберігає пружність, м'якість, що не звалюється після прання і тривалої експлуатації, не парить, забезпечує комфорт, тепло, зберігає природний повітрообмін;   
  • нагрівач на 4 Вт в комплекті, довжина шнура 1 м 68 см;   
  • покриття з нековзної тканини в нижній частині для додання стійкості конструкції.

Габаритні розміри (ШхГхВ): 56х56х29 см.

Габаритні розміри спального місця (Діаметр): 43 см.

Колір: зелений / чорний.

Країна-виробник: США.