Lovely Hunter

Продукція Lovely Hunter за доступною ціною

Корми Lovely Hunter добре відомі господарям домашніх тварин у всьому світі, адже бренд спеціалізується на виготовленні тільки високоякісного харчування для кішок і собак. Компанія постійно модернізує виробництво, створюючи унікальні за характеристиками товари вищої якості. Таким чином, кожен корм - це ідеальне поєднання інноваційних ідей, кращих інгредієнтів натурального походження і бездоганні смакові властивості, які задовольняють запити навіть самих вибагливих домашніх улюбленців.

Повнораціонні консервовані корми суперпреміум класу містять високий відсоток м'яса, а також збагачення вітамінами і мінералами, необхідними для здоров'я, підтримки краси і доглянутого зовнішнього вигляду вихованців. До основних переваг харчування відомого бренду варто віднести:

  • Збалансованість і поживність кормів;
  • Вміст в складі виключно натуральних інгредієнтів високої якості;
  • Вміст мінеральних речовин, необхідних для повноцінного росту і активного розвитку вихованців;
  • Відсутність цукру, а також шкідливих консервантів і штучних барвників.

Купити Lovely Hunter харчування в один клік

Апетитні і корисні консервовані корми є справжніми ласощами для домашніх тварин, адже таке харчування в повній мірі зберігає унікальний смак і аромат улюблених м'ясних продуктів. Крім цього, вони краще засвоюються і перетравлюються, абсолютно готові до вживання і підходять не тільки тваринам різного віку, але і вихованцям з особливими потребами. А купити Lovely Hunter харчування у вигляді паштету, фаршу, тушонки або шматочків м'яса можна в зручний час на сайті зоомагазину Kormax, який пропонує високоякісні консерви за найкращими цінами безпосередньо від світових виробників зоохарчування.