Nature's Protection Mini Adult

Для оптимального догляду за дорослими собаками дрібних порід, вага: 1-10 кг.
7,5 + 2 кг в Подарок!
Відсутній на складі Повідомити
про наявність
500 г
Відсутній на складі Повідомити
про наявність
500 + 500 г у Подарунок!
Відсутній на складі Повідомити
про наявність
2 кг
335 грн
Купити
18 кг
2 006 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн
Догляд за зубами Висока засвоюваність Мікрозеоген Шкіра та шерсть Без пшениці
 • На 100% повноцінний та збалансований поживний продукт, який забезпечує все, що треба впродовж багатьох років гри, а також витривалість упродовж усього дорослого життя.
 • Правильна кількість і співвідношення Омега 6 і 3 жирних кислот, які сприяють розвитку здорової шкіри і хорошої шерсті.
 • Містить натуральний активований мікронізований кліноптилоліт (MicroZeoGen) для стимулювання здоров'я кишечника і засвоєння поживних речовин.
 • Добре засвоюваний і смачний продукт, який задовольнить навіть найвимогливіші смаки.
 • Ретельно підібрані мінерали сприяють підтримці чистих зубів і здорових ясен для гігієни порожнини рота і хорошого дихання.
 • Весь сухий корм ТМ Nature’s Protection виготовлено на власному заводі Аkvatera у Литві.


Склад: борошно з м'яса птиці, рис, кукурудза, птиці жир, кукурудзяний глютен, рибне борошно, насіння льнa, горох, яєчний порошок, жом цукрових буряків, динамічно мікронізірованний клиноптилоліт (1%), гексаметафосфат натрію, екстракт юки.

Харчові добавки (на 1 кг): вітамін A (3a672a) - 18 000 ME, вітамін D 3 (E671) - 1 500 ME, вітамін E (3a700) - 530 мг, моногідрат сульфату заліза (E1) - 50 мг, безводний йодат кальцію (3б202) - 1,5 мг, пентагідрат сульфату міді (E4) - 5 мг, марганець сульфат моногідрат (E5) - 20 мг, сульфат цинку моногідрат (3б605) - 115 мг, селеніт натрію (E8) - 0,1 мг. Технологічні добавки: екстракт розмарину, багаті токоферолом екстракти з рослинних масел (1б306 (і)).

Антиоксиданти: багаті токоферолом екстракти природного походження.

Аналітичні складові частини:сирий білок - 28%, необроблені масла і жири - 16%, сира зола - 5,3%, сира клітковина - 1,5%, кальцій - 0,95%, фосфор - 0,77%, калій - 0,5%, натрій - 0,4%, омега 3 - 0,77%, омега 6 - 2,42%

Як годувати Nature’s Protection Mini Adult:

Вага Норма
2 - 3 кг 42 - 58 г / день
3 - 4 кг 58 - 72 г / день
4 - 5 кг 72 - 85 г / день
5 - 6 кг 85 - 97 г / день
6 - 7 кг 97 - 109 г / день
7 - 8 кг 109 - 121 г / день
8 - 9 кг 121 - 132 г / день
9 - 10 кг 132 - 143 г / день

Інноваційне рішення в харчуванні домашніх тварин.

Мікроцеоген - власна унікальна розробка, яка робить продукти Nature's Protection винятковими, так як ми - єдина компанія, що використовує цей мінерал у виробництві кормів для домашніх тварин.

 • Допомагає видалити з організму токсичні речовини, аміак, важкі метали, органічні фосфати і радіоактивні речовини.
 • Допомагає зміцнити імунітет, має антивірусні властивості.
 • Позитивно впливає на процес формування кісток, прискорює посттравматичні лікування кісткової тканини.
 • Стимулює лубрікацію суглобів і відновлює сполучну тканину.
 • Допомагає зміцнити хрящі, зупинити і зменшити процес зносу хрящевoй тканини.
 • Допоможе зміцнити м’язи і зв’язки спини, шиї та кінцівок.
 • Допомагає в лікуванні неінфекційних захворювань травного тракту.
 • Допомагає нормалізувати обмін речовин, збільшити всмоктування корисних речовин, підтримати оптимальну вагу вихованця.
 • Має антиоксидантні властивості.
 • Має антимікробну дію.
 • Допомагає лікувати тканини після травм і пошкоджень.
 • Допомагає поліпшити роботу серця і кровоносних судин, стимулює серцеву і кровоносну діяльність, покращує якість крові.
 • Допомагає боротися з алергенами.
 • Бореться з вірусами.
 • Позитивно впливає на шерсть, роблячи її густою і блискучою.

Мікроцеоген - це динамічно мікронізірованний клиноптилоліт (цеоліт), тобто натуральний мінерал вулканічного походження, який належить до групи цеолітів. Цеоліт — мікропористе речовина з молекулярною картатою структурою, що допомагає усунути з організму важкі метали і токсини. Динамічне активування – це процес, який відбувається за допомогою спеціального обладнання, коли частки зменшуються до мікронів. Таким чином, проактівіровав особливості мінералу, цеоліт перетвориться в мікроцеоген.

Першими відомими дослідженнями щодо застосування природних цеолітів в якості кормової добавки в раціон сільськогосподарських є японські роботи 60-х років. В результаті досліджень були зроблені висновки, що додавання цеолитового (кліноптілолітового) туфу в корм знижувало кількість захворювань травних органів, зменшувало неприємний запах екскрементів, збільшувало приріст, сприяло підвищенню якості м'яса.

Цеоліти здатні сорбувати катіони і молекули різних речовин. Саме на цьому грунтується основний ефект цеоліту, який по праву називають «каменем 21 століття».

Сьогодні вже підтверджено більш ніж сорокарічною практикою в різних країнах, що цеоліти, завдяки сорбуючим і іонообмінним властивостям, високому вмісту мікро- і макроелементів є чудовою мінеральною добавкою в сільсько-господарських тварин.

Застосування мінеральних добавок на основі цеолітів знижує захворюваність в 3-5 разів, падіж худоби - в 1,5-3 рази, витрати на медикаменти - на 20-40%, підвищує продуктивність у тварин і птахів на 3-6%.

Цеоліт під мікроскопом
Кристали цеоліту

Введення кліноптілоліта в раціон NATURE'S PROTECTION підвищує опір організму до захворювань і допомагає швидше відновитися, скорочує курс лікування після отруєння.