Nature's Protection Mini Senior

Повноцінний збалансований корм для зрілих собак малих порід.
7.5 кг
1 079 грн
Купити
2 кг
354 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн
Природні джерела вуглеводів Догляд за зубами Захист суглобів Мікрозеоген Без пшениці
 • На 100% збалансований та повноцінний корм для собак "золотого віку" з гранулами, спеціально пристосованими для щелеп собак малих порід.
 • Унікальний мінерал натурального походження MicroZeoGen, хондроїтин сульфат і глюкозамін стимулюють виробництво здорових хрящів суглобів, підтримують і зберігають їх рухливість.
 • Збалансована кількість чудово перетравлюваного білка тваринного походження підтримує міць м'язової тканини.
 • Унікальний запатентований мінерал MicroZeoGen підтримує функціонування всіх систем організму, допомагає кращому засвоєнню поживних речовин, бореться з вільними радикалами і зміцнює імунну систему.
 • Весь сухий корм ТМ Nature’s Protection виготовлено на власному заводі Аkvatera у Литві.


Склад: пташина борошно, сорго, ячмінь, кукурудза, кукурудзяний глютен, птиці жир, рибне борошно, жом цукрових буряків, динамічно мікронізірованний клиноптилоліт (1%), насіння льнa, яєчний порошок, гексаметафосфат натрію, маннан-олігосахариди (МОС), екстракт юки, борошно з бархатців.

Добавки/1 кг: харчові добавки: вітамін A (ретинол E672) - 19 800 ME, вітамін D 3 (Холекальциферол E671) - 1 650 ME, вітамін E (α-токоферол 3a700) - 583 мг, залізо (E1) - 55 мг, йод (E2) - 1,7 мг, мідь (E4) - 5,5 мг, марганець (E5) - 22 мг, цинк (E6) - 126,5 мг, селен (E8) - 0,11 мг, таурин - 250 мг, L-карнітин - 50 мг. Технологічні добавки: екстракт розмарину, насичені токоферолом екстракти натурального походження (E306).

Aнaлітичні складові частини: сирий білок - 29%, необроблені масла і жири - 15%, сира зола - 5,9%, сира клітковина - 1,5%, кальцій - 0,92%, фосфор - 0,79%, калій - 0,6%, натрій - 0,3%, глюкозамін - 500 мг / кг, хондроїтин сульфат - 200 мг / кг.

Як годуваты Nature’s Protection Mini Senior:

Вага Нормальна активність Підвищена активність
2 - 4 кг 34 - 58 г / день 41 - 69 г / день
4 - 6 кг 58 - 78 г / день 69 - 93 г / день
6 - 8 кг 78 - 97 г / день 93 - 115 г / день
8 - 10 кг 97 - 115 г / день 115 - 136 г / день

Інноваційне рішення в харчуванні домашніх тварин.

Мікроцеоген - власна унікальна розробка, яка робить продукти Nature's Protection винятковими, так як ми - єдина компанія, що використовує цей мінерал у виробництві кормів для домашніх тварин.

 • Допомагає видалити з організму токсичні речовини, аміак, важкі метали, органічні фосфати і радіоактивні речовини.
 • Допомагає зміцнити імунітет, має антивірусні властивості.
 • Позитивно впливає на процес формування кісток, прискорює посттравматичні лікування кісткової тканини.
 • Стимулює лубрікацію суглобів і відновлює сполучну тканину.
 • Допомагає зміцнити хрящі, зупинити і зменшити процес зносу хрящевoй тканини.
 • Допоможе зміцнити м’язи і зв’язки спини, шиї та кінцівок.
 • Допомагає в лікуванні неінфекційних захворювань травного тракту.
 • Допомагає нормалізувати обмін речовин, збільшити всмоктування корисних речовин, підтримати оптимальну вагу вихованця.
 • Має антиоксидантні властивості.
 • Має антимікробну дію.
 • Допомагає лікувати тканини після травм і пошкоджень.
 • Допомагає поліпшити роботу серця і кровоносних судин, стимулює серцеву і кровоносну діяльність, покращує якість крові.
 • Допомагає боротися з алергенами.
 • Бореться з вірусами.
 • Позитивно впливає на шерсть, роблячи її густою і блискучою.

Мікроцеоген - це динамічно мікронізірованний клиноптилоліт (цеоліт), тобто натуральний мінерал вулканічного походження, який належить до групи цеолітів. Цеоліт — мікропористе речовина з молекулярною картатою структурою, що допомагає усунути з організму важкі метали і токсини. Динамічне активування – це процес, який відбувається за допомогою спеціального обладнання, коли частки зменшуються до мікронів. Таким чином, проактівіровав особливості мінералу, цеоліт перетвориться в мікроцеоген.

Першими відомими дослідженнями щодо застосування природних цеолітів в якості кормової добавки в раціон сільськогосподарських є японські роботи 60-х років. В результаті досліджень були зроблені висновки, що додавання цеолитового (кліноптілолітового) туфу в корм знижувало кількість захворювань травних органів, зменшувало неприємний запах екскрементів, збільшувало приріст, сприяло підвищенню якості м'яса.

Цеоліти здатні сорбувати катіони і молекули різних речовин. Саме на цьому грунтується основний ефект цеоліту, який по праву називають «каменем 21 століття».

Сьогодні вже підтверджено більш ніж сорокарічною практикою в різних країнах, що цеоліти, завдяки сорбуючим і іонообмінним властивостям, високому вмісту мікро- і макроелементів є чудовою мінеральною добавкою в сільсько-господарських тварин.

Застосування мінеральних добавок на основі цеолітів знижує захворюваність в 3-5 разів, падіж худоби - в 1,5-3 рази, витрати на медикаменти - на 20-40%, підвищує продуктивність у тварин і птахів на 3-6%.

Цеоліт під мікроскопом
Кристали цеоліту

Введення кліноптілоліта в раціон NATURE'S PROTECTION підвищує опір організму до захворювань і допомагає швидше відновитися, скорочує курс лікування після отруєння.