Moderna

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Продукція бренду Moderna для комфорту домашніх вихованців

Компанія Moderna є одним з найбільших виробників якісного та екологічного пластику для кішок, собак і дрібних домашніх гризунів. І при виготовленні товарів, бренд використовує тільки інноваційні технології, які гарантують зручність і комфорт домашнім улюбленцем незалежно від їх породи або розмірів. В асортименті Moderna покупці можуть знайти перенесення різних параметрів, автокормушки, автоматичні поїлки і миски на вибір. Одночасно з цим, кожен товар відрізняється ергономічною формою і привабливим дизайном.

Зараз Moderna - це впізнаваний і популярний бренд зі світовим ім'ям, який:

  • випускає на зооринок вироби високого ступеня міцності і зносостійкості;
  • використовує прогресивні інноваційні рішення та розробки фахівців;
  • пропонує барвисті зоотовари з неповторним стилем.

Також продукція бельгійської компанії характеризується підвищеними експлуатаційними якостями і надійністю навіть при інтенсивному використанні.

Купити Moderna товари оригінальної якості за ціною виробника

Недорого купити Moderna перенесення, поїлки, миски та інші аксесуари для тварин за цінами виробника пропонує професійний інтернет-зоомагазин Kormax. На сайті представлений великий вибір спеціалізованих товарів, замовити які можна всього в один клік. При цьому кожен продукт бренду заслуговує на окрему увагу, адже при виробництві товарів компанія враховує індивідуальні особливості тварин, що дозволяє створювати аксесуари зі стильним дизайном, яскравими принтами і обтічних форм.

Варто відзначити, що купити Moderna зоотовари можна в Києві або за допомогою швидкої доставкою по всіх містах України. Також споживачі можуть оформити покупку через онлайн-форму або за допомогою менеджерів за телефонами, вказаними на сайті Kormax.