Moderna ФЛІП КЕТ Джумбо (58х45х42 см)

Закритий туалет для кішок, з відкидною кришкою, 58х45х42 см.
Чорничний
885 грн
Купити
Теплий сірий
885 грн
Купити
Лимонний
885 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Якщо Ви хочете, щоб у Вашому будинку не було ні натяку на запах кішки або у Вас в туалеті немає місця для лотка (Ви змушені розмістити його в кухні або коридорі), найкраще придбати закритий туалет. Цей варіант ідеальний, якщо Ваша кішка сором'язлива, полохлива або просто любить дуже буйно розкопувати наповнювач. У закритому туалеті вона не зможе розкидати наповнювач по всій квартирі, зможе в спокійній самоті, не соромлячись, зробити свої справи. Закритий туалет позбавить Вас від запаху: у такий туалет вбудовується змінний фільтр, який очищає повітря, що проходить через нього.

Закриті туалети бувають як прямокутної форми, так і кутові, що вельми зручно при нестачі простору.

Закритий туалет для котів виготовлений з якісного пластика, який не вбирає запахи, легко миється, має тривалих термін експлуатації.

Переваги закритого туалету:

      
  • Менше поширюються неприємні запахи;   
  • Наповнювач не розсипається навколо туалету (особливо актуально для кішок, які люблять попорпатися в наповнювачі);   
  • Кішка відчуває себе впевненіше в затишному куточку, де її ніхто не бачить.

Як привчити кішку до закритого туалету?

Якщо це перший закритий туалет у Вашого вихованця, рекомендується на перших порах зняти дверцята, щоб кішка мала вільний доступ всередину. Через кілька днів, коли Ви побачите, що Ваш вихованець впевнено заходить в туалет-будиночок, встановіть дверку і злегка підштовхніть кішку всередину туалету. Зазвичай коти відразу розуміють, що дверцята вільно відкривається, варто лише трохи підштовхнути її.

При використанні грудок наповнювача в закритому туалеті для кішок рекомендується зняти з туалету фільтр-поглинач запахів.