Moderna Tasty Large Maasai

Годівниця-поїлка автоматична для котів і собак, дизайн Масаї, 1,5 л.
Блакитний
298 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн
З автоматичною годівницею-поїлкиою для котів Moderna Tasty Large Maasai ваш вихованець ніколи не буде відчувати брак в кормі або свіжої питної води. Ви можете затриматися на роботі, застрягти в транспортній пробці, виїхати в гості, але ваш кіт завдяки цьому зоогаждету завжди отримає свіжу порцію корму або питної води.

Автоматична подача води або корму здійснюється механічним способом, тобто без датчиків, сенсорів, таймерів, мікрофонів, батарейок та інших атрибутів автоматичних пристроїв. Закрита ємність збереже корм свіжим і ароматним, а воду чистою. При цьому модель складається всього з 2-х частин: контейнера, в який насипається корм або наливається вода і лотка-миски. Тому Moderna Tasty Large Maasai просто збирається та розбирається.

Дозатора в пристрої немає, і миска буде наповнюватися кормом з контейнера, поки він не вичерпається. Контейнер автокормушки максимально може бути заповнений на 1,5 літра, а габарити миски розраховані на порції для котів або собак невеликих порід.

Пластик - це легкий матеріал, тому виробник оснастив годівницю протиковзким дном, щоб виключити «подорож» посуду по дому або її перевертання. Використаний для виготовлення моделі пластик не має в складі бісфенола А і абсолютно безпечний для харчових продуктів. Годівниця не вбирає запах їжі, а її гладка поверхня легко миється.

Основні переваги автоматичної годівниці Moderna Tasty Large Maasai:

    
 • контейнер на 1,5 літра корми або води;   
 • нековзне дно;   
 • легкість збірки і використання;   
 • модель виготовлена ​​з високоякісного пластику без бісфенолу А (BPA free), тому контакт з їжею безпечний;   
 • гладкий пластик прекрасно протистоїть сколам і подряпинам і призначений для тривалого використання;   
 • виріб легко чиститься, допускається мити деталі в посудомийній машині;   
 • не має стороннього запаху, не вбирає запах їжі;   
 • принт на бічних стінках завдано за допомогою технології IML, тому малюнок залишається барвистим, не вигоряє на сонці і не стирається.

  Габаритні розміри (ШхГхВ): 15,3x27,4x21,2 см.

  Країна-виробник: Бельгія.