Moderna Trendy Runner Luxurious Pets

Переноска для котів c металевими дверцятами і замком IATA.
Чорний
886 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Moderna Trendy Runner Luxurious Pets МОДЕРНА тренд-РАННЕР - переноска для кішок c металевими дверцятами і замком IATA ергономічної форми для транспортування домашніх вихованців, в тому числі і авіатранспортом!

Основні переваги переноски:

      
  1. Переноска Moderna Trendy Runner Luxurious Pets - незамінний засіб для комфортної і зручної подорожі власника зі своїм домашнім улюбленцем. Допоможе легко і з мінімальним стресом перевозити тварину, а також убезпечить його від можливих травм або втечі.   
  2. У домашніх умовах пластикова переноска може використовуватися як спальне місце, будиночок, а під час прогулянок це гарантований захист від дощу, вітру і сонця.   
  3. Розбірна конструкція переноски: кришка і підстава з'єднуються надійними затискачами, швидко збираються розбираються і легко миються.   
  4. Прорезиненная ергономічна подвійна ручка - приємна на дотик, не «ріже» руку при тривалому ручному використанні.   
  5. Подвійна прогумована ручка переноски має два режими використання: безпосередньо для перенесення; в разі, коли перенесення потрібно поставити під сидіння або на полку, ручка розкладається на дві частини і таким чином ховається в верхню частину корпусу переноски.   
  6. Двері-решітка переноски виготовлена ​​з високоякісного металу і оснащена замком IATA *, який дозволить Вам подорожувати зі своїм домашнім улюбленцем по всьому світу.   
  7. Переноска виготовлена ​​з міцного високоякісного і нетоксичного пластика, а гладка поверхня переноски стійка до подряпин, легко і швидко очищається.   
  8. Містка, з вентиляційними отворами в бічних частинах, які забезпечують оптимальну циркуляцію повітря і хороший огляд.

УВАГА:

При виборі переноски для свого вихованця необхідно враховувати його розміри і вагу, щоб при транспортуванні тварина могла комфортно розміститися в ній, стояти і повертатися.

Довжина -49,4см
Ширина - 32,2 см
Висота - 30,4 см
Дизайн - Luxurious Pets
Колір - чорний
Дверцята - метал, з замком-клямкою IATA *
Ручка - гума

* Для перевезення тварин авіатранспортом переноски повинні бути оснащені спеціальним замком, сертифікованим Міжнародною асоціацією авіаперевізників - IATA.