Nature's Protection Superior Care Anti Age

Повноцінний сухий корм, спеціально створений для дорослих кішок у віці 3-х років і старше. Секрет довголіття!
1.5 кг
504 грн
Купити
15 кг
2 872 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Умови навколишнього середовища швидко позначаються на стані кішок, тому дуже важливо забезпечити збалансований раціон тварини, що забезпечує тварину спеціальними речовинами для зміцнення організму і підтримки хорошого емоційного стану.

"Nature's Protection Superior Care Anti Age" - повноцінний сухий корм Super Premium класу, спеціально створений для дорослих кішок у віці 3-х років і старше. Це ключ до котячого довголіття і життєздатності!

 • Для зміцнення суглобів: з віком у кішки, яка за своєю природою дуже граціозна і гнучка, може початися стирання суглобів. Тому з кормом вона повинна отримувати діючі речовини, які допоможуть підтримати здорові суглоби. У складі цього корму є корисні для суглобів глюкозамін, хондроїтин, жирні кислоти Омега-3 і силіцій, який допомагає засвоєнню цих речовин. Спеціально підібране поєднання вітамінів і мінералів (кальцію, фосфору, цинку) може допомогти зміцнити кістки.
 • Для поліпшення зору: наявний в складі лютеїн, що отримується з квіток кігтиків, разом з комплексом вітамінів (віт. А, С і Е) може допомогти вберегти очі кішки від шкідливої ​​дії вільних радикалів і поліпшити їх кровообіг.
 • Для зміцнення імунної системи: збалансоване здорове харчування має величезний вплив на імунну систему вихованця. Натуральний полісахарид бета-глюкан разом з натуральними антиоксидантами (зелений чай, віт. А, В, С, D і E, цинк і залізо) зміцнюють імунну систему кішки і захищають від дії вільних радикалів).
 • Збагачений мінералом "MicroZeoGen" - динамічно мікронізованим кліноптілоліта, який сприяє виведенню токсинів з організму і покращує засвоєння вітамінів і поживних речовин.
 • Для підтримки міцної нервової системи: з часом нервова система кішки починає старіти, все більший вплив на неї чинять негативні фактори навколишнього середовища. Для зміцнення стійкості тваринного до впливу навколишнього середовища склад корму збагачений антиоксидантами, вітамінами групи В, жирними кислотами Омега-3 і Омега-6 і унікальними добавками "Macrogard" і "MicroZeoGen" - всі ці речовини дуже важливі для підтримки роботи клітин головного мозку і нервової системи і для зміцнення стійкості до впливу навколишнього середовища.
 • Для забезпечення хорошого стану порожнини рота / зубів. Вітамін C і "Macrogard" підтримують синтез колагену, тому тканина ясен стає більш стійкою до пошкоджень, а наявний в складі кальцій може допомогти зміцнити зуби.
 • Для підтримки відмінного стану шкіри і шерсті: діючі речовини (вітаміни групи В, біотин і жирні кислоти Омега з риб'ячого жиру лососевого і лляного насіння, вітаміни А, Е, цинк і мідь) відіграють особливу роль у підтримці здорової шкіри і блискучої вовни .
 • Наявний у складі корму таурин, жирні кислоти Омега можуть допомогти зміцнити роботу серця.
 • Приготований з високоякісного м'яса свійської птиці (курки, індички, качки).
 • Призначений для дорослих кішок у віці 3-х років і старше.
Склад: висушене м'ясо птиці (куряче м'ясо 83%, м'ясо індика 12%, качине м'ясо 5%), рис, кукурудзяний глютен, кукурудза, птиці жир, гідролізований тваринний білок, жом цукрових буряків, пивні дріжджі, лососеве масло, насіння льнa, динамічно мікронізірованний клиноптилоліт (1%), хлорид натрію, екстракт цикорію, яєчний порошок, хлорид калію, маннан-олігосахариди (МОС), глюкозамін (500 мг / кг), дріжджі (бета-глюкан), чорнобривці прямостоячі (джерело лютеїну), зелений чай, хондроїтин сульфат (200 мг / кг).

Aнaлітіческіе складові частини: сирої білок - 32%, необроблені масла і жири - 18%, сира зола - 8,8%, сира клітковина - 1,5%, кальцій - 1,2%, фосфор - 0,8%, калій - 0,8%, натрій - 0,5%, омега 3 - 0,34%, омега 6 - 2,82%.

Добавки / 1 кг: харчові добавки: вітамін A (3a672a) - 30000 ME, вітамін D3 (E671) - 1500 ME, вітамін E (3a700) - 800 мг, вітамін C (3a311) - 600 мг , фолієва кислота (3a316) - 1,2 мг, біотин (3a880) - 0,11 мг, ніацин (3a314) - 59,1 мг, вітамін B6 (3a831) - 3,7 мг, вітамін B1 - 8,3 мг , вітамін B12 - 0,03 мг, моногідрат сульфату заліза (E1) - 80 мг, безводний йодат кальцію (3б202) - 1,7 мг, пентагідрат сульфату міді (E4) - 6 мг, марганець сульфат моногідрат (E5) - 25 мг , сульфат цинку моногідрат (3b605) - 145 мг, селеніт натрію (E8) - 0,25 мг, таурин (3a370) - 1450 мг, L-карнітин (3a910) - 100 мг, DL-метіоніну (3c301) - 5000 мг. Технологічні добавки: екстракт розмарину, багаті токоферолом екстракти з рослинних масел (1б306 (і)).
Вага кішки, кг
Добова норма, г / день
2
31 - 42
3
41 - 55
4
50 - 67
5
58 - 77
6
66 - 88
7
73 - 97
8
80 - 106

Інноваційне рішення в харчуванні домашніх тварин.

Мікроцеоген - власна унікальна розробка, яка робить продукти Nature's Protection винятковими, так як ми - єдина компанія, що використовує цей мінерал у виробництві кормів для домашніх тварин.

 • Допомагає видалити з організму токсичні речовини, аміак, важкі метали, органічні фосфати і радіоактивні речовини.
 • Допомагає зміцнити імунітет, має антивірусні властивості.
 • Позитивно впливає на процес формування кісток, прискорює посттравматичні лікування кісткової тканини.
 • Стимулює лубрікацію суглобів і відновлює сполучну тканину.
 • Допомагає зміцнити хрящі, зупинити і зменшити процес зносу хрящевoй тканини.
 • Допоможе зміцнити м’язи і зв’язки спини, шиї та кінцівок.
 • Допомагає в лікуванні неінфекційних захворювань травного тракту.
 • Допомагає нормалізувати обмін речовин, збільшити всмоктування корисних речовин, підтримати оптимальну вагу вихованця.
 • Має антиоксидантні властивості.
 • Має антимікробну дію.
 • Допомагає лікувати тканини після травм і пошкоджень.
 • Допомагає поліпшити роботу серця і кровоносних судин, стимулює серцеву і кровоносну діяльність, покращує якість крові.
 • Допомагає боротися з алергенами.
 • Бореться з вірусами.
 • Позитивно впливає на шерсть, роблячи її густою і блискучою.

Мікроцеоген - це динамічно мікронізірованний клиноптилоліт (цеоліт), тобто натуральний мінерал вулканічного походження, який належить до групи цеолітів. Цеоліт — мікропористе речовина з молекулярною картатою структурою, що допомагає усунути з організму важкі метали і токсини. Динамічне активування – це процес, який відбувається за допомогою спеціального обладнання, коли частки зменшуються до мікронів. Таким чином, проактівіровав особливості мінералу, цеоліт перетвориться в мікроцеоген.

Першими відомими дослідженнями щодо застосування природних цеолітів в якості кормової добавки в раціон сільськогосподарських є японські роботи 60-х років. В результаті досліджень були зроблені висновки, що додавання цеолитового (кліноптілолітового) туфу в корм знижувало кількість захворювань травних органів, зменшувало неприємний запах екскрементів, збільшувало приріст, сприяло підвищенню якості м'яса.

Цеоліти здатні сорбувати катіони і молекули різних речовин. Саме на цьому грунтується основний ефект цеоліту, який по праву називають «каменем 21 століття».

Сьогодні вже підтверджено більш ніж сорокарічною практикою в різних країнах, що цеоліти, завдяки сорбуючим і іонообмінним властивостям, високому вмісту мікро- і макроелементів є чудовою мінеральною добавкою в сільсько-господарських тварин.

Застосування мінеральних добавок на основі цеолітів знижує захворюваність в 3-5 разів, падіж худоби - в 1,5-3 рази, витрати на медикаменти - на 20-40%, підвищує продуктивність у тварин і птахів на 3-6%.

Цеоліт під мікроскопом
Кристали цеоліту

Введення кліноптілоліта в раціон NATURE'S PROTECTION підвищує опір організму до захворювань і допомагає швидше відновитися, скорочує курс лікування після отруєння.