Nogga Fine shampoo (CLASSIC LINE)

Зволожуючий шампунь призначений для порід, вовни яких необхідний додатковий обсяг.
50 мл
60 грн
Купити
250 мл
282 грн
Купити
1000 мл
737 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

БАЗОВИЙ ПОВСЯКДЕННИЙ ШАМПУНЬ ДЛЯ ЗВОЛОЖЕННЯ І НАДАННЯ НАТУРАЛЬНОГО ОБСЯГУ

Зволожуючий шампунь призначений для порід, вовни яких необхідний додатковий обсяг.   Зроблено на основі м'яких поверхнево-активних речовин з додаванням інгредієнтів для зволоження, додання життєвої сили, обсягу, блиску і полегшення сушки вовни. Надає тварині презентабельний вигляд і одночасно доглядає за його шкірою.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

    
 • ЕКСТРАКТ ЛИМОНУ: Антиоксидант (флавоноїди і вітамін С), містить фруктові (альфа-гідроксидні) кислоти, які захищають шкіру тварини і сприяють текстуруванню і доданню обсягу вовни.   
 • ЗЛАКОВІ ПРОТЕЇНИ: Гідролізат з протеїнів кукурудзи, сої та пшениці. Джерело вітамінів, незамінних жирних кислот, білків і мінеральних речовин для зволоження, реструктуризації та кондиціонування вовни.   
 • ВІТАМІННИЙ КОМПЛЕКС: Завдяки високому вмісту ретинолу, токоферолу і вітамінів групи В, а також додаванню до них екстрактів індійського каштана і фукуса, сприяє збереженню здоров'я шкіри тварини і зростанню вовни.   
 • КВАТЕРНІЗОВАННИЙ МЕД: Кондиціонує, зволожує, надає яскравість і блиск в поєднанні з     можливістю проникати в кутикулу волоса і відновлювати пошкоджену структуру. Полегшує     розчісування і створює захисну плівку при сушінні феном, а також сприяє зняттю статичної електрики.

Інструкція по застосуванню:

    
 • Може бути розведений теплою водою у співвідношенні до 1:10.   
 • Нанести на вологу шерсть масажними рухами. Змити теплою водою. Повторити при     необхідності.   
 • Уникати контакту з очима.