Nogga Hypoallergenic shampoo (CLASSIC LINE)

Розроблений спеціально для догляду за найбільш чутливою шкірою, такий як у цуценят / кошенят або у тварин з дерматологічними проблемами.
250 мл
310 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Рідкий шампунь без штучних барвників і ароматизаторів. Розроблений спеціально для догляду за найбільш чутливою шкірою, такий як у цуценят / кошенят або у тварин з дерматологічними проблемами. З особливо м'якими поверхнево-активними речовинами, не містить мила, зволожує, захищає ліпідний шар шкіри і відновлює її еластичність. Містить алое вера, молочні протеїни і екстракт кватернізованного меду.   

Активні інгредієнти:   

        
  • Алое віра - зволожуюча, заспокійлива і протизапальна дія.     
  • Молочні протеїни - завдяки, що входять до їх склад,у амінокислоти утворюють захисну плівку на поверхні шкіри тварини.     
  • Кватернізованний мед - відомий своїми властивостями, такими як кондиціювання, зволоження, додання яскравості і блиску волоссю в поєднанні з можливістю проникати в його кутикулу і відновлювати пошкоджену структуру. Створює захисну плівку при сушінні феном. Завдяки його кватернізованій похідній сприяє зняттю статичної електрики і полегшує розчісування вологої вовни.   
  

Інструкція по застосуванню: Може бути розведений водою в співвідношенні 1: 4.       Нанести на вологу шерсть масажними рухами. Змити теплою водою. Повторити при необхідності. Уникати контакту з очима.