Nogga Purifying shampoo (CLASSIC LINE)

Базовий повсякденний шампунь з алое для всіх типів шерсті.
50 мл
65 грн
Купити
250 мл
282 грн
Купити
1000 мл
737 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

ШАМПУНЬ ДЛЯ ГЛИБОКОГО ОЧИЩЕННЯ І ВІДНОВЛЕННЯ ШКІРНИХ ПОКРИВІВ І ШЕРСТІ

Є ефективним засобом для глибокого очищення шкіри і шерсті без пересушування. Рекомендується використання в якості базового догляду для будь-якого типу шерсті. Надає очищаючу, тонізуючу та в'яжучу дію.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

ЕКСТРАКТ ТОМАТІВ: Регулятор трансепідермальній втрати вологи, клітинний відновлювач. Володіє фотозахисною та відлущувальною дією. Містить прості цукри (глюкозу і фруктозу), лікопін, аскорбінову кислоту і мінеральні речовини. Володіє очищувальною, регенеруючею та антиоксидантною дією.

ЕКСТРАКТ ОГІРКА: Містить вітаміни групи B, аскорбінову кислоту і мінеральні речовини (фосфор, кальцій і залізо). Має протизапальну та заспокійливу дію.

ЕКСТРАКТ ЦИБУЛІ: Містить мінеральні речовини (кальцій і фосфор) і вітаміни, такі як нікотинова і аскорбінова кислоти, рибофлавін, тіамін. Надає антисеборейну, антимікробну, антисептичну та протизапальну дію, стимулює зростання шерсті.

ЕКСТРАКТ ПЕРЦЮ: Містить азотні сполуки і вуглеводи. Стимулює мікроциркуляцію.

ВІТАМІННИЙ КОМПЛЕКС: Завдяки високому вмісту ретинолу, токоферолу і вітамінам групи В, а також додаванню до них екстрактів індійського каштана і фукуса, сприяє збереженню здоров'я шкіри тварини і зростання шерсті.

КВАТЕРНІЗОВАННИЙ МЕД: Кондиціонує, зволожує, надає яскравість і блиск в поєднанні з можливістю проникати в кутикулу волосся і відновлювати пошкоджену структуру. Полегшує розчісування і створює захисну плівку при сушці феном, а також сприяє зняттю статичної електрики.

ЗЛАКОВІ ПРОТЕЇНИ: Гідролізат з протеїнів кукурудзи, сої та пшениці. Джерело вітамінів, незамінних жирних кислот, білків і мінеральних речовин для зволоження, реструктуризації та кондиціонування волосся тварини.

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Може бути розбавлений теплою водою у співвідношенні до 1:4. Нанести на вологу шерсть масажними рухами. Змити теплою водою. Повторити при необхідності.

Уникати контакту з очима.