Nutri-Vet Breath Fresh

Антимікробний засіб для пащі котів, від запаху з пащі, перешкоджає утворенню зубного нальоту, освіжає подих кота.
0,118 л
155 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Nutri-Vet Breath Fresh СВІЖИЙ ПОДИХ - високоефективний антимікробний засіб для гігієни пасти котів.

Допомагає позбутися від неприємного запаху з пащі кішок.

Зменшує утворення нальоту, знищує бактерії, допомагає освіжити дихання і звести до мінімуму неприємні запахи з травного тракту кішок.

Не містить алкоголю і підсолоджувачів.

Хлоргексидин, що входить до складу ополіскувача, зменшує утворення нальоту і знищує бактерії, що викликають неприємний запах. Спеціальна суміш хлорин діоксиду, екстракту Юккі Шидигера і м'ятного масла допомагає освіжити дихання і прибрати неприємні запахи з травного тракту.

Один ковпачок концентрату, розведений питною водою, позбавить від запаху з пащі кішок вже через 2-4 дня застосування!

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ:

Хлоргексидина диглюконат і діоксид хлору - відносяться до дезінфікуючих і антисептичну засобів, які мають дуже сильну бактерицидну дію, активні щодо широкого спектра мікроорганізмів. Використовуються для профілактики і лікування інфекційно-запальних захворювань пасти і глотки тварин.

Екстракт Юки Шидигера - містить натуральні сапоніни і глікопротеїни, пов'язує аміак, що утворюється при розпаді білка, і, таким чином, зменшує запах випорожнень. Юкка є одним з кращих природних очисників крові.

Олія м'яти - додає приємний аромат, використовується як освіжаючий засіб. Має антисептичні властивості, покращує травлення.