Nutri-Vet Hip & Joint Advanced

Рекомендований для собак, які перенесли травми і для літніх тварин з хронічними захворюваннями суглобів.
90 табл
Відсутній на складі Повідомити
про наявність

Хондропротектори для собак Nutri-Vet Hip & Joint Advanced, 3 рівень, містить ефективну комбінацію глюкозаміну гідрохлориду, хондроїтину сульфату, Метилсульфонілметан (МСМ) і гіалуронової кислоти для відновлення після травм і підтримки здоров'я суглобів і зв'язок собак . Допомагає собаці бути активною і насолоджуватися життям.

Рекомендований для собак, які перенесли травми, а також для літніх тварин з хронічними захворюваннями суглобів.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ:

      
  • Глюкозаміну гідрохлориду - основний будівельний матеріал для хрящової і сполучної тканини. На основі глюкозаміну в організмі виробляється хондроитин, що забезпечує амортизаційні властивості сполучних хрящів, і гіалуронова кислота, що відповідає за в'язкість суглобової рідини. Сприяє відновленню пошкоджених хрящів, знімає біль і запалення.   
  • Хондроїтину сульфат - хондропротектор, який підсилює регенерацію хряща і захищає його, підвищуючи амортизаційні властивості.   
  • Метілсульфонілметан (MСM) - натуральний протизапальний агент. Забезпечує суглоби натуральної сірої і ефективно зменшує біль і запальні процеси.   
  • Гіалуронова кислота - допомагає підтримувати в'язкість суглобової рідини, сприяє зменшенню тертя між хрящовими поверхнями суглобів.   
  • Вітамін C - потужний антиоксидант, який бере участь у формуванні кісток і хрящів.   
  • Цинк, марганець і мідь - мікроелементи, які необхідні для біохімічних реакцій в процесі формування хряща.