Nutri-Vet Hip & Joint

Комплекс глюкозаміну і хондроїтину, для кішок, які перенесли травму, і літнім твариною з хронічними захворюваннями суглобів.
0,089 л
Відсутній на складі Повідомити
про наявність

Хондропротектори для кішок Nutri-Vet Hip & Joint зв'язки і суглоби у вигляді гелю - це смачний і зручний комплекс хондроїтину і глюкозаміну для кішок, з метілсульфонілметаном (ЧСЧ).

Рекомендовано котам, які перенесли травму, а також літнім кішкам з хронічними захворюваннями суглобів.

Містить ефективну комбінацію глюкозаміну гідрохлориду, хондроїтину сульфату, Метилсульфонілметан (МСМ) для відновлення після травм і підтримки здоров'я суглобів і зв'язок.

Допомагає котам бути активними і насолоджуватися життям.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ:

Глюкозаміну гідрохлориду - основний будівельний матеріал для хрящової і сполучної тканин. На основі глюкозаміну в організмі виробляється хондроитин, що забезпечує амортизаційні властивості сполучних хрящів, і гіалуронова кислота, що відповідає за в'язкість суглобової рідини. Сприяє відновленню пошкоджених хрящів, знімає біль і запалення.

Метілсульфонілметан (MСM) - натуральний протизапальний агент, забезпечує суглоби натуральної сірої і ефективно зменшує біль і запальні процеси.

Хондроїтину сульфат - хондропротектор, який підсилює регенерацію хряща і захищає його, підвищуючи амортизаційні властивості.

Юкка Шидигера - пов'язує аміак, що утворюється при розпаді білка, зменшує запах калу і сечі.

Вітамін C - потужний антиоксидант, який бере участь у формуванні кісток і хрящів.

Морські водорості - містять хелатні форми мікроелементів, які необхідні для біохімічних реакцій в процесі формування хряща.