Nutri-Vet Hip & Joint Extra

Рекомендовано для собак, які перенесли травми і для підтримки здоров'я суглобів і зв'язок собак.
75 табл
Відсутній на складі Повідомити
про наявність
120 табл
Відсутній на складі Повідомити
про наявність

Хондропротектори для собак Nutri-Vet Hip & Joint Extra Нутри-Вет ЗВ'ЯЗКИ І суглоби ЕКСТРА 2 рівень, містять ефективну комбінацію глюкозаміну гідрохлориду, хондроїтину сульфату, гіалуронової кислоти і Метилсульфонілметан (МСМ) для відновлення собак після травм і підтримки здоров'я суглобів і зв'язок .

Допомагає собаці бути активною і насолоджуватися життям.

Рекомендовано для собак, які перенесли травми, а також для підтримки здоров'я зв'язок і суглобів собак віком від 1 року до 7 років.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ:

глюкозаміну гідрохлориду - основний будівельний матеріал для хрящової і сполучної тканин. На основі глюкозаміну в організмі виробляється хондроитин, що забезпечує амортизаційні властивості сполучних хрящів, і гіалуронова кислота, що відповідає за в'язкість суглобової рідини. Сприяє відновленню пошкоджених хрящів, знімає біль і запалення. Гідрохлорідная форма глюкозаміну містить більше глюкозаміну, ніж сульфатна форма, при цьому глюкозаміну гідрохлорид всмоктується краще, ніж глюкозаміну сульфат за рахунок кращої розчинності.

Хондроїтину сульфат - хондропротектор, який підсилює регенерацію хряща і захищає його, підвищуючи амортизаційні властивості.

Метілсульфонілметан (MСM) - натуральний протизапальний агент. Забезпечує суглоби натуральною сірою, ефективно зменшує біль і запальні процеси.

Гіалуронова кислота - допомагає підтримувати в'язкість суглобової рідини, сприяє зменшенню тертя між хрящовими поверхнями суглобів.

Вітамін C - потужний антиоксидант, який бере участь у формуванні кісток і хрящів.

Цинк, марганець і мідь - мікроелементи, необхідні для біохімічних реакцій в процесі формування хряща.