Nutri-Vet Hip & Joint Regular

Містить глюкозаміну гідрохлорид, хондроїтину сульфат, вітамін С, антиоксиданти, цинк, марганець і мідь.
75 табл
Відсутній на складі Повідомити
про наявність
180 табл
Відсутній на складі Повідомити
про наявність

Хондропротектори для собак Nutri-Vet Hip & Joint Regular ЗВ'ЯЗКИ І суглоби РЕГУЛЯР 1 рівень, містять глюкозамін гідрохлорид, хондроїтину сульфат, вітамін С, антиоксиданти, цинк, марганець і мідь.

Рекомендується для профілактики захворювань зв'язок і суглобів дорослих собак всіх порід, а також для цуценят великих порід.

Хондропротектори допомагають підтримувати суглоби і сполучні тканини собаки в робочому стані.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ:

глюкозаміну гідрохлориду - основний будівельний матеріал для хрящової і сполучної тканин. На основі глюкозаміну в організмі виробляється хондроитин, що забезпечує амортизаційні властивості сполучних хрящів, і гіалуронова кислота, що відповідає за в'язкість суглобової рідини. Сприяє відновленню пошкоджених хрящів, знімає біль і запалення. Гідрохлорідная форма глюкозаміну містить більше глюкозаміну, ніж сульфатна форма, при цьому глюкозаміну гідрохлорид всмоктується краще, ніж глюкозаміну сульфат за рахунок кращої розчинності.

Хондроїтину сульфат - хондропротектор, який підсилює регенерацію хряща і захищає його, підвищуючи амортизаційні властивості.

Метілсульфонілметан (MСM) - натуральний протизапальний агент, забезпечує суглоби натуральної сірою і ефективно зменшує біль і запальні процеси.

Гіалуронова кислота - допомагає підтримувати в'язкість суглобової рідини, сприяє зменшенню тертя між хрящовими поверхнями суглобів.

Аскорбінова кислота (Вітамін C) - потужний антиоксидант, який бере участь у формуванні кісткової і хрящової тканин.

Цинк, марганець і мідь - мікроелементи, необхідні для біохімічних реакцій в процесі формування хряща.