Nutri-Vet Kitten Milk

Замінник котячого молока для кошенят.
170 г
Відсутній на складі Повідомити
про наявність

Нутри-Вет МОЛОКО ДЛЯ КОТЯТ - замінник котячого молока для кошенят.

Можна використовувати як додаткове харчування для вагітної кішки, в період одужання після хвороб дорослих кішок, а також для літніх кішок.

Містить достатню кількість білків, жирів, вуглеводів, вітаміни, мінерали та амінокислоти, які так потрібні новонародженим кошенятам.

Повністю засвоюється і сприяє оптимальному розвитку кошеня. У перші дні життя кошеня повинен харчуватися не власне молоком, а багатим поживними речовинами молозивом. Саме молозиво матері зміцнює імунну систему малюка і дає йому фактори росту, стимулюючи синтез білків - який є основним будівельним матеріалом всіх органів і тканин організму тварини.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ:

      
  • Молозиво - молоко матері, яке виділяється перші 24 години після народження кошенят. Є висококонцентрованою сумішшю антитіл, білків, вітамінів, електролітів та інших поживних речовин. Більшість антитіл потрапляє в організм новонародженого кошеняти через молозиво матері.   
  • Концентрат сироваткового протеїну - джерело незамінних амінокислот, які є будівельним матеріалом для м'язів, шкіри та інших тканин організму.   
  • Сухе знежирене молоко - містить амінокислоти, жиророзчинні вітаміни і мінерали.   
  • Яєчний жовток - є джерелом вітамінів, мінералів і білків.   
  • Лецитин - багате джерело фосфоліпідів, життєво важливих для правильного функціонування клітинних мембран.   
  • Холін - необхідний для передачі нервових імпульсів.