Nutri-Vet Probiotics Salmon Oil

Забезпечують здоров'я кишечника та імунної системи за допомогою унікального поєднання масла лосося, що виріс у дикій природі, корисної кишкової мікрофлори і травних ферментів.
0,118 л
298 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Вітамінна добавка для кішок ПРОБІОТИКИ З МАСЛОМ лосося забезпечує здоров'я кишечника та імунної системи за допомогою унікального поєднання масла лосося, що виріс у дикій природі, корисної кишкової мікрофлори і травних ферментів.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ:

Масло аляскинского лосося, очищене і стабілізоване за допомогою розмарину, забезпечує потребу організму в DHA (докозагексаєнова кислота) і EPA (ейкозапентаєнова кислота), живить шкіру і шерсть, сприяє зміцненню, зростанню, блиску і еластичності волосся, позитивно впливає на імунну, серцево-судинну і нервову системи.

Омега-3 і Омега-6 жирні кислоти позитивно впливають на стан вовни і зменшують її випадання.

Арахидоновая кислота - забезпечує здоров'я шкіри і шерсті. Впливає на активність залоз внутрішньої секреції, робить кальцій більш доступним для клітин.

Альфа-амілаза - фермент підшлункової залози, сприяє переварюванню їжі.

Баціллюс субтілліс (Bacillus subtillis) - концентроване джерело цінних мікроорганізмів. Підвищує здоров'я тварин різного віку і опірність організму до захворювань. Нормалізує процеси травлення, покращує загальний стан організму.