ORIJEN Original Dog

Біологічно відповідний природі собаки корм супер-преміум класу.
6 кг
1 979 грн
Купити
42,5 г
276 грн
Купити
340 г
230 грн
Купити
2 кг
920 грн
Купити
11,4 кг
3 222 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Біологічно відповідний природі собаки корм супер-преміум класу Orijen Original.

Формула 85/15 означає:

85% М'ЯСНИХ І РИБНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ
  15% ФРУКТІВ, ОВОЧІВ, ЛІКАРСЬКИХ ТАРВ
  0% ЗЕРНА, КАРТОПЛІ, ТАПІОКА, РОСЛИННИХ БІЛКІВ

Основні переваги нової версії:

1. Ще більше м'яса:

Зміст м'ясних / рибних інгредієнтів в кормі збільшено до 85%, що дозволило зробити склад ще більш корисним і натуральним з точки зору біологічної відповідності харчування собак і кішок.

2. Більше свіжого м'яса :

Співвідношення свіжого м'яса до дегидрированого (висушеного) тепер досягає 2/3 (66%). Тим самим поліпшені смакові і поживні властивості корму.

3. Кількість білка - 38%:

Кількість білка, одержуваного з м'яса - 38%. Це відповідає принципу природного біологічного харчування собаки.

4. НІ глютену, ГМО і рослинним білкам

В кормі повністю відсутні глютен, ГМО-компоненти, а також рослинні білки (такі як горох і картопля), вживання яких може призвести до харчової алергії або цукрового діабету.

5. Різноманітність м'ясних інгредієнтів:

У кожній гранул корму ВІСІМ (!) Різних м'ясних / рибних інгредієнтів, що відрізняє корм від ВСІХ інших брендів.

Співвідношення м'ясних / рибних інгредієнтів міститься в співвідношенні Whole Prey, тобто містить м'ясо, нутрощі і хрящі в природному співвідношенні дикої природи: адже хижаки поїдають свою здобич повністю, при цьому м'ясо служить джерелом білків і жирів, нутрощі (печінка і рубець) - вітамінів і мінеральних речовин, а кістки і хрящі - кальцію, фосфору, хондропротекторів . Корм природним чином збагачений натуральними живильними речовинами, що виключає необхідність додавання синтетичних вітамінів і амінокислот.

Корм, біологічно відповідний природі хижака - що це?

  Собаки всіх порід і розмірів, від кавказьких вівчарок до йорков, за своєю природою спочатку були хижаками. І біологічно, їх травний тракт розвивався і пристосований для споживання їжі, що складається з різноманітного м'яса і деякої кількості фруктів, овочів, трав, а не зернових і не білків рослинного походження.

І тільки живучи поруч з людиною, собаки почали їсти «зі столу» - або за «залишковим принципом», або від великої любові, мало не з хазяйської тарілки. Що однаково суперечить природі собачого організму.

Багата м'ясом (85%) низько гликемична формула Orijen Original dog містить знижену кількість непотрібних вуглеводів. Раціон в якості джерела білка містить м'ясні інгредієнти (85%), саме ті, що мати-природа призначила в якості їжі собакам - курятину та індичку, цільні яйця, морську і річкову рибу, що мешкає в природних водоймах. Все це, абсолютно придатний в їжу людини, на фабрику компанії поставляють знайомі і користуються довірою власників Champion Petfoods ™ фермери, саме з їх сільськогосподарської канадської провінції Альберта, і саме ті, які вирощують птицю і ловлять рибу самі.

М'ясні інгредієнти доставляються на фабрику щодня, тому вони ніколи не заморожуються, без консервантів, і містять натуральні білки і жири, які повністю відповідають біологічному раціону собаки. Запатентована технологія повільної обробки при супер-низьких температурах дозволяє зберегти в інгредієнти свіжими.

Беззерновой корм Orijen Original dog з обмеженим вмістом вуглеводів, слідуючи природної дієті собак, на 15% складається з регіональних фруктів, овочів і трав, містить, зокрема, бурі водорості, журавлину, чорницю і квіти календули. Тим самим, природним шляхом, їжа собаки збагачена фітокомпонентами, вітамінами і необхідними мікроелементами.

До складу увійшли червона і зелена сочевиця і турецький горох нут - це так звані «повільні» складні вуглеводи з низьким глікемічним індексом, які не викликають різкого підйому цукру в крові, вони забезпечують тривале насичення і профілактику діабету у тварин. Сочевиця - це важливе джерело заліза і фолієвої кислоти, калію, що пояснює її позитивний вплив на кровотворення. У ній міститься багато вітамінів групи B, життєво необхідних амінокислот.

Білковий раціон (85% - м'ясо та риба)

Orijen Original dog 85/15 містить 8 видів свіжого м'яса, в тому числі, м'ясо курей та індиків, вирощених на вільному вигулі, курячу і індичих печінку, і цілі яйця, і виловлену в природних водоймах рибу (оселедець, камбалу, скумбрію, сардину) - все доставляється на переробку свіжим кожен день! Прісноводна і морська риба забезпечують собаку незамінними жирними кислотами Омега-3 (DHA, EPA).

Склад: Свіже м'ясо курчати (13%), свіже м'ясо індички (7%), свіжі цільні яйця (7%), свіжа печінка курчати (6%), свіжий цільний оселедець (6% ), свіжа цільна камбала (5%), свіжа печінка індички (5%), свіжі шиї курчати (4%), свіже серце курчати (4%), свіже серце індички (4%), курча дегідратований (4%), індичка дегідратірована (4%), цільна скумбрія дегідратірована (4%), цільна сардина дегідратірована (4%), цільний оселедець дегідратірований (4%), червона сочевиця, зелена сочевиця, зелений горошок, клітковина з сочевиці, нут, жовтий горошок, квасоля, цільні флотські боби, жир оселедця (1%), курячий жир (1%), курячі хрящі (1%), печінка курчати сублимирована, печінка індички сублимирована, свіжий мускатний гарбуз, свіжий цукіні, свіжий пастернак, свіжа морква, свіжі яблука, свіжі груші, свіжа листова капуста, свіжий шпинат, свіже листя буряка, свіжа зелень ріпи, бура водорість, цільна журавлина, цільна чорниця, цільні ягоди ірги ольхолістній, корінь цикорію, куркума, розторопша, корінь лопуха великого, квіти лаванди , корінь алтея, плоди шипшини.

Добавки: хелат цинку 100 мг, сухий продукт ферментації Enterococcus faecium.

АНАЛІЗ:

Гарантований аналіз: Сирий протеїн (хв.) 38%
  Сирий жир (хв.) 18%
  Сира Зола (макс.) 8%
  Сира клітковина (макс.) 5%
  Кальцій (хв.) 1,4%
  Фосфор (хв.) 1,1%
  Омега-6 жирні кислоти (хв.) 3%
  Омега-3 жирні кислоти (хв.) 1%
  ДКГ (хв.) 0,3%
  ЕПК (хв.) 0,2%
  Глюкозамін 1400 мг / кг
Хондроітин 1200 мг / кг

Розподіл калорій: Метаболічна енергія 3900 ккал / кг (470 ккал на склянку об'ємом 250 мл / 120 г), при цьому 39% калорій організм отримує з білка, 19% - з фруктів і овочів і 42% - з жиру.