Pet Legs Cleaner

Очищувач лап, м'які силіконові щетинки, розбірна конструкція.
Блакитний
699 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Сльота і погана погода не відміняють потребу прогулянок з собакою. Pet Legs Cleaner - портативний очищувач для лап, який дозволяє без зусиль видалити бруд з лап вашого вихованця. Всього кілька рухів - і ніяких слідів на підлозі.

Особливості:

      
  • М'які силіконові щетинки   
  • Очищення за допомогою води   
  • Розбірна конструкція

Для чого це потрібно?

Будова собачих лап сприяє скупченню бруду на їх поверхні, особливо в погану погоду. Портативний очищувач створений для очистки лап після прогулянок, щоб пісок і пил не розносилися по квартирі. Просто залийте трохи води в Pet Legs Cleaner - і можна приступати до гігієнічної процедури.

Ретельна очистка

Цилиндрическая форма очищувача дозволяє видаляти бруд не тільки з подушечок лап, а й з боків. Силіконові щетинки розташовані по всіх внутрішніх стінках аксесуара, завдяки чому для очищення кожної лапи потрібно всього кілька рухів.

Комфорт для вихованця

Форма пристроя заснована на фізіологічній будові собачих лап, щоб очищення було комфортним для вихованця. Силіконові щетинки масажують лапу і стимулюють кровообіг. В конструкції очисника відсутні гострі елементи, що запобігає травмуванню подушечок.

Розбірна конструкція

Очисник для лап можна мити під проточною водою, щоб він був чистим до наступної прогулянки. Pet Legs Cleaner отримав розбірну конструкцію, яка дозволяє промити кожну його деталь окремо. При митті рекомендується використовувати неагресивні миючі засоби.