PETKIT 15Degree Adjustable Pet Cat ONE Bowl Stand

Годівниця. Обсяг чаші під кутом 15 ° - 275 мл; обсяг чаші під кутом 0 ° - 480 мл.
-
499 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Повсякденний комфорт вашого вихованця складається з безлічі різних дрібниць: від смачної і ситної їжі до улюблених іграшок. І правильно підібрані аксесуари, спроектовані з урахуванням потреб тварин, допоможуть створити для них найбільш сприятливі умови. Наприклад, годівниця для кішок PETKIT, яка може змінювати кут нахилу чаші, дозволить вашому пухнастому вихованцеві насолоджуватися своєю їжею і зробить цей процес набагато зручніше для нього.

Два положення на вибір

Оригінальна конструкція годівниці дозволяє використовувати два кута нахилу. Ви можете встановити миску рівно або нахиливши на 15 °. При цьому змінити становище можна одним легким рухом. Кожен з варіантів розташування годівниці має свої переваги: ​​

      
  • У звичайному положенні чаша вміщує більше їжі   
  • Встановлена ​​під кутом 15 ° годівниця забезпечує зручний кут прийому їжі для вашого вихованця

Ретельно продумана конструкція

Зазвичай, тваринам доводиться занадто низько нахилятися і буквально лягати в миску, щоб поїсти. Така поза не дуже зручна і чинить тиск на шийний відділ хребта. Конструкція годівниці PETKIT враховує це, тому підставка піднімає миску на 7 см від підлоги. Таке розташування разом з невеликим нахилом чаші зменшує тиск на шийні хребці і забезпечує кішці більше комфорту під час їжі.

Сучасний дизайн

Акуратний лаконічний дизайн PETKIT з прозорою чашею і білою підставкою органічно впишеться в будь-яку обстановку. При цьому годівниця не тільки красива, але і зручна. Широка платформа робить її стійкою, а силіконові ніжки не дають ковзати по підлозі.

Якісні матеріали і проста для очищення

Крім інших переваг PETKIT ще і дуже практична. Годівниця виготовлена ​​з якісного РС пластика. Він довговічний, стійкий до пошкоджень, а головне - легко миється і не містить шкідливих домішок. Щоб очистити чашу годівниці, її досить просто дістати з тримача і сполоснути водою.