PETKIT 15Degree CAN HOLDER

Ергономічна годівниця з харчового силікону, її чаша розташована під кутом 15 °, що робить процес прийняття їжі найбільш комфортним.
-
299 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Шукаєте стильний і функціональний аксесуар для домашнього вихованця? Йому обов'язково сподобається PETKIT 15 ° Can Holder - ергономічна годівниця з харчового силікону. Її чаша розташована під кутом 15 °, що робить процес прийняття їжі найбільш комфортним для кішки, а підняті края забезпечують чистоту в вашому домі.

Ергономічна форма

Забудьте про звичайні миски і тарілки, які не пристосовані для харчування домашніх тварин. Одне з головних переваг цієї годівниці - установка чаші під кутом 15 °. Така конструкція зменшує навантаження на шийний відділ хребта і сприяє правильному положенню стравоходу під час їжі, щоб ваш вихованець завжди залишався здоровим і життєрадісним.

Зручність для господарів

Розмір чаші відповідає габаритам стандартної баночки котячого корму. Це дозволяє не пересипати ласощі в годівницю, просто розмістивши відкриту баночку в чаші. А щоб аксесуар був в ідеальній чистоті його досить іноді промивати під проточною водою, використовуючи неагресивні миючі засоби. Порядок в будинку

Насолоджуючись апетитними ласощами, тварини захоплюються і можуть трохи розкидати корм. Тому чаша годівниці має підняті краї, які запобігають потраплянню залишків їжі на підлогу. До того ж, у PETKIT 15 ° Can Holder досить широка основа, що максимально захищає покриття для підлоги від забруднення.