PETKIT Bag for Pet Dog Waste Bowl Bag (120 шт)

Набір пакетів, 120 шт, сумісність з Pet Kit Waste Bag Dispenser.
-
299 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Прибирайте собачі "справи" при вигулі чотирилапого вихованця, проявивши таким чином свідомість і турботу про екологію. PetKit Waste Bag Replacement Rolls - набір пакетів для збирання за собаками. В одній упаковці ви отримуєте 120 пакетів, які розділені на 8 невеликих рулонів. Завдяки цьому гігієнічний аксесуар легко поміщається в кишені. Також пакети можна переносити в спеціальній сумці Pet Kit Waste Bag Dispenser (продається окремо).

Особливості:

      
  • 8 рулонів - по 15 пакетів в кожному   
  • Сумісність з Pet Kit Waste Bag Dispenser   
  • Екологічні розкладаються матеріали

Доступна чистота

Відправляєтеся на прогулянку з домашнім вихованцем? Проявіть свою відповідальність і подбайте про прибирання продуктів його життєдіяльності. Набір пакетів дозволяє прибирати за собакою, залишаючи галявину в чистоті. Розміри кожного пакета - 30 x 22 см.

Як це працює?

Використання PetKit Waste Bag робить прибирання за вихованцем простим і гігієнічним. Одноразовий пакет необхідно надіти на руку, як рукавичку, і підібрати оберненої в пакет рукою екскременти. Далі потрібно вивернути края пакета навиворіт і зав'язати.

Практичне виконання

Набір складається з 120 пакетів для упаковки собачих «справ», які розділені на 8 рулонів - по 15 штук в кожному. Це дозволяє брати з собою досить гігієнічних аксесуарів. При цьому компактний рулон не займе багато місця у вашій кишені або сумці.

Турбота про екологію

Творці PetKit Waste Bag подбали про те, щоб прибирання за собаками б не завдавало шкоди навколишньому середовищу. Пакети з екологічно чистого матеріалу, який розкладається природним шляхом. Вони не вимагають спеціальної утилізації і переробки.