PETKIT Electric Pet Cat Dog Drinking Water Dispenser Water Fountain

Поїлка, 3 рівня очищення води, безшумна робота.
-
1 799 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Домашні тварини потребують постійного доступу до чистої питної води. При цьому вони більш чутливі до її складу, ніж люди. Тому PETKIT створили розумну поїлку, яка враховує всі основні потреби чотириногих вихованців. Вона має триступеневу систему фільтрації води, різні режими роботи і сама нагадує про необхідність поповнити запас рідини або змінити фільтр. Це просто знахідка для тих, хто дійсно піклується про здоров'я свого вихованця.

3 рівня очищення води

Розумна поїлка для собак і кішок PETKIT оснащена 3-ступінчастою системою фільтрації, яка допомагає усунути шкідливі хімічні речовини і домішки, які можуть міститися в звичайній воді. Щоб зробити очистку максимально ефективною, використовується кілька шарів:

    
 • Сітчастий екран не пропускає різні частки, шерсть і сміття   
 • Активоване вугілля видаляє присмак і сторонні запахи   
 • Іонообмінні смоли пом'якшують воду, затримуючи іони різних домішок (починаючи від металів і закінчуючи солями жорсткості)

Безшумна робота

Унікальний дизайн поїлки натхненний самою природою, звідки взято концепцію нескінченного потоку. Завдяки цьому пристрій нагадує невелике джерело. Потужний, але тихий насос подає воду наверх, а коли чаша заповнюється, надлишок рідини стікає вниз через перфоровані отвори. Таким чином вода постійно циркулює через систему. Без бризок і зайвого шуму.

Адаптується до ситуації

Гаджет має 2 режими роботи, що дозволяють легко відрегулювати подачу води відповідно до потреб тварини:

    
 • Normal: в цьому режимі поїлка безперервно подає воду, щоб вихованець мав постійний доступ до неї в будь-який час, наприклад, в спеку або після інтенсивних ігор на свіжому повітрі   
 • Smart: енергозберігаючий режим, в якому, поїлка за допомогою вбудованого датчика світла визначає час доби і в залежності від цього автоматично змінює частоту наповнення водою.

Таким чином PETKIT не тільки допомагає піклуватися про здоров'я вихованця, але і дозволяє економно витрачати ресурси.

Інтелектуальна система контролю

Поїлка зручна тим, що сама нагадає вам про необхідність змінити фільтр або додати води. Якщо рівень води падає нижче певної позначки, пристрій змінює колір світлодіодного індикатора на синій, сигналізуючи про необхідність поповнити резервуар. Крім того, PETKIT вчасно нагадає про те, що термін використання фільтра підійшов до кінця і його потрібно замінити.

Комфорт в кожній деталі

Елегантний дизайн і використання надійних сучасних матеріалів роблять PETKIT красивим і одночасно практичним аксесуаром. Внутрішній резервуар поїлки зроблений з безпечного ABS-пластика. Він легко витягається для наповнення водою і також просто чиститься. Віконце-індикатор дозволяє бачити скільки води залишилося в поїлки, а стійкі силіконові ніжки не дають пристрою ковзати по підлозі.

Особливості:

    
 • 3-ступінчаста системи фільтрації води   
 • 2 режиму роботи   
 • Нагадування про необхідність поповнення резервуара і заміні фільтра   
 • Безшумна робота   
 • Енергоефективність   
 • Внутрішній резервуар з безпечного і довговічного ABS-пластика