PETKIT EVERCLEAN Pet Massage Comb

Щітка, видалення випалих волосків, ефект масажу.
Рожевий
229 грн
Купити
Білий
0 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

PETKIT Pet Cat Grooming Massage Device Brush - силіконова щітка для догляду за шерстю домашніх тварин, також відомого як грумінг. Конусоподібна форма щетинок дозволяє не тільки вичісувати шерсть, але і масажувати шкіру вихованця.

Особливості:

      
  • Конусоподібні щетинки   
  • Видалення випалих волосків   
  • Ефект масажу   
  • Гіпоалергенний силікон   
  • Очищення під проточною водою

Вичісування вовни

Набридла шерсть на підлозі, одязі і меблях? Почніть розчісувати вашого вихованця за допомогою Grooming Massage Device. Силіконова щітка дозволяє дбайливо видаляти з вовняного покриву випали волоски. В результаті зайва шерсть залишиться на щітці і її не доведеться збирати по квартирі.

Корисний масаж

Догляд за вихованцем за допомогою силіконової щітки, крім видалення зайвої вовни, корисний для його шкіри. Масаж силіконовими щетинками стимулює підшкірний кровообіг, зміцнюючи здоров'я домашнього улюбленця. Також слід зазначити розслабляючий ефект, що позитивно впливає на настрій тварини.

Здоров'я шлунка

Вилизуючи, кішка заковтує чималу частину випалих волосків. Таким чином вони потрапляють в шлунок і можуть негативно впливати на роботу травного тракту. При видаленні за допомогою силіконової щітки зайва шерсть не буде потрапляти в шлунок вихованця, коли він вилизується.

Висока безпека

Творці щітки подбали про те, щоб догляд за шерстю був повністю безпечним для ваших вихованців. Щітка виготовлена ​​з гіпоалергенного силікону, який не подразнює шкіру тварин. Конусоподібні щетинки затуплені, щоб уникнути механічних пошкоджень.

Легка очистка

Підтримка аксесуара в чистоті не складе труднощів. Завдяки суцільнолитий конструкції щітку можна мити під проточною водою. Для очищення рекомендується використовувати неагресивні миючі засоби. Далі щітку необхідно просушити, уникаючи прямих сонячних променів.