PETKIT Eversweet Travel Filter 2 Pack

Фільтр для води, адсорбує хімічні домішки, важкі метали, хлор.
-
39 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Зібралися на прогулянку в парку або тривалу поїздку зі своїм чотириногим другом? Візьміть з собою дорожню поїлку PETKIT EVERSWEET. З нею у тварини завжди буде доступ до свіжої питної води. А щоб поїлка ефективно очищала воду, не забувайте вчасно міняти внутрішній фільтр. Для цього достатньо придбати набір змінних блоків PETKIT Eversweet Travel, який надовго забезпечить ваших вихованців чистою водою.

Завжди чиста вода

Головний елемент, який відповідає за очистку води в портативної поїлки - вугільний фільтр. Він складається з натурального кокосового волокна, яке добре адсорбує забруднення, прибирає важкі метали і залишковий хлор. Проходячи через нього, вода очищається від присмаку і сторонніх запахів. Таким чином ваш вихованець отримує доступ до чистої і свіжої води, де б ви не знаходилися: на прогулянці, в поїздці або на виставці.

Чи вистачить надовго

Набір складається з 2 змінних вугільних фільтрів, кожен з яких розрахований на 2-6 місяців використання або 100 пляшок води.

Ефективність, підтверджена міжнародними сертифікатами

Змінний вугільний фільтр PETKIT повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту NSF / ANSI 42 для питної води. Це означає, що його ефективність і безпека визнана провідними організаціями NSF International (міжнародне відділення Національного санітарного фонду США) і Американським національним інститутом стандартів (ANSI).

Особливості:

      
  • Відповідає вимогам стандарту NSF / ANSI 42 для питної води   
  • Складається з 100% кокосового волокна   
  • Адсорбує хімічні домішки, важкі метали, хлор   
  • Покращує смак води   
  • 2 фільтра в комплекті