PETKIT Fresh Молочная

Розумна антибактеріальна миска для тварин.
-
999 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Petkit миска-ваги для тих хто стежить за правильним харчуванням свого вихованця до грама! Миска забезпечує точний контроль за харчуванням без додаткових ваг і пристосувань. Миска-ваги Petkit оснащена Ж/К дисплеєм і датчиком ваги, розташованими в нековзних ніжках.

Міцна і надійна

Виконана з міцного антибактеріального пластику спеціально розробленого для використання в даному напрямку, і має підвищені показники захисту від бактерій. Матеріал BioCleanAct сертифікований за міжнародними стандартами, і абсолютно безпечний для тварин і людей.

Антибактеріальний ефект

BioCleanAct ™ - новий антибактеріальний матеріал з органічного сімейства. Він може стримувати ті бактерії, які постійно викликають діарею, такі як Escherichia coli, Staphylococcus aureus Rosenbach і так далі. У порівнянні з іонами срібла (Ag +) він безпечніше і ефективніше з точки зору антибактеріальних засобів.

Мийка? Не проблема!

Миска Petkit водонепроникна, зовнішній екран зі спеціальним захистом, кнопки розташовані всередині, герметичний акумуляторний ящик, дренажний отвір на дні корпусу випускає конденсат і забезпечує повітрообмін. Це дозволяє вільно мити миску-ваги вручну, як будь-який столовий прилад (температура води при митті не повинна перевищувати 50 ° С).

Батареї вистачить на два роки

Хоча це електронний пристрій, вам не потрібно заряджати його або постійно міняти батарейки. Що стосується споживання енергії, то пара лужних батарей AAA може підтримувати роботу чаші, в залежності від частоти використання до двох років.

Зручність і комфорт для ваших тварин

Сама чаша миски Petkit має U-подібний дизайн, які запобігає розливання води і висипання корму. Висота і ступінь відкриття роблять миску більш зручною для домашніх тварин. Після тестування різних порід собак і кішок, в тому числі з плоскими мордочками, край чаші нахилений на 5 градусів, що робить її зручною для насолоди їжею.