PETKIT FUN CAT SCRATCHER HOUSE

Котячий будинок у вигляді трикутної піраміди.
Помаранчевий
499 грн
Купити
Блакитний
499 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Котики просто обожнюють затишні містечка. Подбайте і про свого вихованця. PETKIT FUN CAT SCRATCHER HOUSE - котячий будиночок у вигляді трикутної піраміди. Складна конструкція будиночка дозволяє в будь-який момент зменшити його габарити для зберігання і транспортування. Особливості:

      
  • Посилена основа   
  • Ручка для транспортування   
  • Складна конструкція

Затишний куточок

Кішки прагнуть до обмеженого простору, відчуваючи себе найбільш захищеними в оточенні стін. Це і є причиною любові до різноманітних сумок і коробок. SCRATCHER HOUSE являє собою трикутну піраміду, в яку можна забратися через круглий отвір. Так вихованець отримує особистий простір, в якому його ніхто не потривожить.

Відпочинок в теплі

Тепло дає кішкам моральне задоволення і фізичний комфорт. Розробники будиночка врахували цей фактор, оснастивши його посиленою основою. Днище піраміди отримало структуру, що має теплоізоляційні властивості. Навіть при установці котячого лежбища на підлозі, домашнього вихованця не буде холодно.

Складна конструкція

Відправляєтеся на дачу або міняєте місце проживання? Не залишайте кішку без її затишного пристановища. Конструкція SCRATCHER HOUSE дозволяє всюди брати аксесуар з собою. Піраміда складається в один трикутник, якому знайдеться місце в сумці або рюкзаку. Для перенесення розкладеною пірамідки по квартирі передбачена ручка з двох круглих отворів.

Концептуальний дизайн

Пірамідальна форма. Забарвлення в світлих тонах. Дизайн котячого будиночка виглядає креативно і лаконічно. При цьому трикутна форма основи оптимальна для установки в кутку кімнати. Такий аксесуар органічно впишеться в інтер'єр сучасного житла.

Cмотреть все: Іграшки для кішок PetKit